Ambar Taşımacılığı

Ambar Taşımacılığı Nedir?

Ambar Taşımacılığı, Parsiyel Taşımacılık hizmetinin bir alt varyasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Temel mantık aynı olup, bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi şeklinde izah edilebilir. En bariz farklılık ise Ambar Taşımacılığı modelinde adresten alım ve adrese teslim işlemlerinin şehirlerarası araçlar ile değil; küçük dağıtım ve toplama araçları ile yapılmasıdır. Buna göre adresinizden alınan ürünler çıkış aktarma merkezlerinde birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir. Varış transfer merkezlerinde ise ayrıştırılan yükler yine küçük araçlar vasıtası ile alıcılarına teslim edilir.  Aynı adrese gidecek 1-2 palet ürününüz için ideal modeldir. 3 Paletten yani yarım kapaktan sonra işlevini parça araçlara devreder.

Ambar Taşımacılığı ve CCS

CCS Lojistik paletli, dökme, varil ve bidonlu tüm malzemeleriniz için Türkiye Geneli Ambar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Firmamızın bu hizmet modelinde sizlere sunduğu en önemli avantaj hizmet verdiği il sayısının maksimum düzeyde oluşudur. Buna göre CCS ile çalışmaya başlamakla tüm ambar ihtiyaçlarınızı tek bir telefon ya da mesajla aynı kanaldan karşılamış olursunuz.

Ambar Taşımacılığı Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Firmamız İstanbul Anadolu Yakası Ambar Firmaları içinde en geniş kapsamlı çalışan nakliye şirketidir. Buna göre Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinden alım yapar. Ve Adana Ambarı, Afyon Ambarı, Amasya Ambarı, Ankara Ambarı, Antalya Ambarı, Aydın Ambarı, Balıkesir Ambarı, Bilecik Ambarı, Bolu Ambarı, Bursa Ambarı, Çanakkale Ambarı, Çorum Ambarı, Denizli Ambarı, Düzce Ambarı, Edirne Ambarı, Eskişehir Ambarı, Gaziantep Ambarı, Giresun Ambarı, Hatay Ambarı, İzmir Ambarı, Kastamonu Ambarı, Kayseri Ambarı, Kırıkkale Ambarı, Kırklareli Ambarı, Kilis Ambarı, Kocaeli Ambarı, Konya Ambarı, Kütahya Ambarı, Manisa Ambarı, Mersin Ambarı, Muğla Ambarı, Nevşehir Ambarı, Ordu Ambarı, Osmaniye Ambarı, Rize Ambarı, Sakarya Ambarı, Samsun Ambarı, Sinop Ambarı, Sivas Ambarı, Tekirdağ Ambarı, Tokat Ambarı, Trabzon Ambarı, Uşak Ambarı, Yalova Ambarı, Yozgat Ambarı ve Zonguldak Ambarı hizmeti verir.

Ambar Taşımacılığı Teslim Süreleri

Ambar Taşımacılığı Teslim Sürelerimiz il merkezleri için Parsiyel Taşımacılık terminlerimiz ile aynıdır: 900 kilometreye kadar 1-2 gün; 900 kilometre üzeri için ise 2-3 gün… Ancak teslim adreslerinin ilçeler ya da köyler olması durumunda karşımıza burada basitçe formüle edemeyeceğimiz çok sayıda değişken çıkar. Her ilin her ilçesinin teslim süresi farklılık göstermektedir. Buna göre her gönderiniz için bizden müstakil olarak teslim tarihi istemenizi öneririz.

Ambar Taşımacılığı Fiyatlarımız

Ambar Taşımacılığı Fiyatlarımız da teslim sürelerinde olduğu gibi değişkenlik göstermektedir. Ambar Taşımacılığı Fiyatlarımız için de aynı şekilde bizleri arayarak gönderiye özel fiyat istemeniz önerilir. Fakat öte yandan şunu da unutmayınız ki CCS Lojistik her zaman sizin çıkarlarınızı göz eder ve daima piyasadaki en uygun rakamları üretir.