İZMİR NAKLİYAT AMBARI

İzmir Nakliyat Ambarı

Firmamız geniş hizmet yelpazesi dâhilinde siz değerli müşterilerine her türlü İzmir Nakliyat, İzmir Kargo, İzmir Parsiyel Taşımacılık, İzmir Parça Yük Taşımacılığı, İzmir Ambarı ve İzmir Nakliye hizmeti de sunmaktadır. Bu yazımızda size, CCS  İzmir Nakliyat Ambarı kimdir? Diğer İstanbul İzmir Nakliye Firmaları, İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları, İstanbul İzmir Ambar Firmaları kimlerdir? Bizleri İstanbul İzmir Arası Çalışan Ambar Firmalarından ayıran özellikler nelerdir? Alım ve teslim alanlarımız nereleridir? Teslimat sürelerimiz ve taşıma fiyatlarımız nasıldır? Ne tür araçlar ile hizmet vermekteyiz? Ürünleriniz tarafımızca sigortalı mı taşınmaktadır? Gibi konulara açıklık getirmeye çalışacağız.

İzmir Nakliyat Ambarı Tarihçe Ve Misyonu

Firmamız komple taşımacılıktan parsiyel taşımacılığa, kargo taşımacılığından ambar taşımacılığına ve nihayet depolamadan paketlemeye kadar tüm lojistik ihtiyaçlarınızı tek elden karşılayan bir firma olma misyonu ile 2014 yılında yola çıkmıştır. Firmamız kurulduğu günden bu yana daima hesaplı, süratli ve güvenli hizmet sloganı ile hareket etmiştir. İzmir Nakliyat Ambarı hizmet modelinde de müşterilerine kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlarla sunmaktadır.

İzmir Nakliyat Ambarı Hizmeti Veren Diğer Firmalar

Peki sizden başka İstanbul’dan İzmir’e Giden Nakliye Firmaları, İstanbul İzmir Arası Çalışan Nakliyat Firmaları yok mu? Elbette var; hem de belki onlarca… Ama firmamız onlardan farklıdır. CCS, her şeyden önce doğru, dürüst ve şeffaftır. “Geliyoruz” deyip gelmeyen, “ürününüzü bugün yola çıkartıyoruz” deyip çıkartmayan, “kargonuz yarım saat içinde teslim oluyor” deyip bizi günlerce oyalayan taşıma firmalarından değildir. kuruluşumuz ne yapacaklarsa onu söyler; ne söylemişse de onu yapar. Söz verdiği saatte alımları; taahhüt ettiği vakitte de teslimatları gerçekleştirir. Nadiren de olsa bir aksaklık olduğunda ise müşterilerini derhal bilgilendirir; kimseye tatsız sürprizler yaşatmaz. Bizde uzun araç bekleme süreleri yoktur. Tüm alımlar ihbarda bulunduğunuz gün alınır ve yine aynı gün yola çıkartılır. Öte yandan şirketimiz ile çalışarak tüm nakliye, ambar ve kargo işlerinizi tek elden çözmüş olur; 20 den fazla ambar ve nakliyeci ile ayrı ayrı uğraşmazsınız.

İzmir Nakliyat Ambarı Taşıdıkları Ve Taşımadıkları

Bildiğiniz gibi İstanbul İzmir Şehirlerarası Taşımacılık yapan kargo firmaları kolili olmayan, ağır, geniş ya da içeriği sıvı olan ürünlerinizi taşımazlar. Oysaki  İzmir Nakliyat Ambarı, ağırlık, hacim ve ambalaj sınırlaması olmaksızın İstanbul’dan İzmir İline gidecek her türlü taşımanızı sorunsuzca gerçekleştirir. Buna göre tüm bidon, varil, tank, çuval, palet ve koli içindeki, her türlü ham madde, kimyevi madde, plastik malzeme, ambalaj malzemesi, havalandırma malzemesi, vs sanayi ürünlerinizi İzmir Nakliyat Ambarı vasıtası ile sevk edebilirsiniz

İzmir Nakliyat Ambarı Nerelerden Alım Yapar?

CCS, İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Tuzla Nakliyat Ambarları içinde faaliyet göstermekte ve İstanbul İzmir Arası Ambar, İstanbul İzmir Arası Taşımacılık ve İstanbul İzmir Arası Nakliye hizmetleri sunmaktadır. Firmamız İstanbul İzmir Nakliyat Ambarları içinde en geniş kapsamlı çalışan nakliye şirketidir. Buna göre 20 den fazla toplama aracı ile Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinden alım yapar. CCS İzmir Nakliyat Ambarı sizi kandıran ve oyalayan İstanbul-İzmir Ambar Firmaları gibi değildir. Tüm İstanbul İzmir Arası Parsiyel Nakliyat İşleriniz için bizlere bir telefon açmanız yeterlidir.

İzmir Nakliyat Ambarı Nerelere Teslimat Yapar?

CCS İzmir Nakliyat Ambarı, İstanbul İzmir Arası Parsiyel Taşımacılık, İstanbul İzmir Arası Parça Yük Taşımacılığı hizmet modeli kapsamında günlük ve düzenli olarak, Aliağa Ambarı, Balçova Ambarı, Bayındır Ambarı, Bayraklı Ambarı, Bergama Ambarı, Beydağ Ambarı, Bornova Ambarı, Buca Ambarı, Çeşme Ambarı, Çiğli Ambarı, Dikili Ambarı, Foça Ambarı, Gaziemir Ambarı, Güzelbahçe Ambarı, Karabağlar Ambarı, Karaburun Ambarı, Karşıyaka Ambarı, Kemalpaşa Ambarı, Kınık Ambarı, Kiraz Ambarı, Konak Ambarı, Menderes Ambarı, Menemen Ambarı, Narlıdere Ambarı, Ödemiş Ambarı, Seferihisar Ambarı, Selçuk Ambarı, Tire Ambarı, Torbalı Ambarı ve Urla Ambarı hizmeti vermektedir.

İzmir Nakliyat Ambarı Teslimat Süreleri

Peki İzmir Nakliyat Ambarı teslimatlarını kaç günde gerçekleştiriyoruz? Firmamız, İstanbul Anadolu Yakasındaki adreslerinizden aldığı kargolarınızı sadece 1 iş günü içinde İzmir’e ulaştırır. Alıcıları Merkezde bulunan tüm ürünlerin teslimatı aynı gün içinde yapılırken diğer ilçe teslimatları ise çevre dağıtım planı çerçevesinde haftanın belirli günleri yapılır. İşi acele olan ve dağıtım gününü beklemek istemeyen İzmir Nakliyat Ambarı müşterilerimize ise komple kamyonetler vasıtası ile ekspres dağıtım hizmeti de sunulmaktadır. Hangi ilçelere haftanın hangi günleri teslimat yapıldığını öğrenmek ve tüm İzmir Ambar Taşımacılık hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

İzmir Nakliyat Ambarı Taşıma Fiyatları

Peki, İzmir Nakliyat Ambarı, İstanbul İzmir Şehirlerarası Taşımacılık Fiyatları nasıldır? Emin olunuz ki hem fiyat hem de fiyatlama modeli olarak en uygun, en hesaplı ve en ekonomik İzmir Ambar Taşımacılık Fiyatları bizdedir. Sistemimizin en önemli özelliği aynı noktaya çıkan gönderi miktarı arttıkça birim fiyatın düşmesidir. Lütfen siz de her türlü İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşıma işinizde önce bizden fiyat alınız. Tüm İzmir Ambar Fiyatları, İzmir Nakliye Fiyatları, İstanbul İzmir Arası Parsiyel Yük Fiyatları ve İzmir Parça Eşya Taşıma Fiyatları için bizi arayınız. Bizimle görüşmeden, bize danışmadan asla İstanbul İzmir Arası Taşıma, İstanbul İzmir Arası Nakliye ve İstanbul İzmir Arası Nakliyat yapmayınız.

İzmir Nakliyat Ambarı Araç Parkı

İzmir Nakliyat Ambarı, siz kıymetli müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü İzmir Kamyonet, İzmir 6 Teker Kamyon, İzmir 10 Teker Kamyon, İzmir 40 Ayak Kamyon ve İzmir TIR türü araçlar vasıtası ile hizmet vermektedir. Tüm araçlarımız yeni modelli olup açık kasa, kapalı kasa, kayar perde seçenekleri mevcuttur. Sizde tüm İstanbul İzmir Ambarı işlerinizde organizasyonumuzun çözümlerinden faydalanınız.

İzmir Nakliyat Ambarı Hizmet Yelpazesi

İzmir Nakliyat Ambarı, İstanbul İzmir Arası Ambar Taşımacılığı hizmetinin yanı sıra, İstanbul İzmir Komple Taşımacılık, İstanbul İzmir Parsiyel Taşımacılık, İstanbul İzmir Parça Yük Taşımacılığı, İstanbul İzmir Kargo Taşımacılığı, İstanbul İzmir Kamyonet Taşımacılığı, İstanbul İzmir Kamyon Taşımacılığı ve İstanbul İzmir TIR Taşımacılığı hizmetleri de sunmaktadır.

İzmir Nakliyat Ambarı Sigortalı Taşımacılık

Firmamız çalıştığı tüm şoförlerin güvenlik araştırmalarını yapmış, tüm evraklarını da eksiksiz olarak almıştır. Öte yandan iş verdiğimiz tüm araçlar GPS aracılığı ile kesintisiz takip edilmektedir. Diğer taraftan tüm ürünleriniz her türlü hasar ve kayba karşı İzmir Nakliyat Ambarı güvencesi altında ve sigortalı olarak taşınmaktadır. Bu aşamada sizlere düşen tek yükümlülük sigorta limitlerini öğrenmek; gerekiyorsa ek sigorta yaptırmak ve mutlaka gönderilerinizi sağlam şekilde ambalajlayarak teslim etmektir. Sizin de İstanbul’dan İzmir’e Şehirlerarası Parsiyel Taşımacılık, İstanbul’dan İzmir’e Şehirlerarası Nakliyat işiniz mi var? Sigortalı ve güvenli taşıma için mutlaka bize danışın.Bizi Facebook Sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.