Trabzon Nakliye Ambarı - Anadolu Yakası Ambarlar - CCS Lojistik

Trabzon Nakliye Ambarı - Anadolu Yakası Ambarlar - CCS Lojistik

Trabzon Nakliye Ambarı

Trabzon Nakliye Ambarı ihtiyacınız mı var? Trabzon Parsiyel Taşımacılık işiniz mi var? Trabzon Nakliye Ambarı mı arıyorsunuz? Ya da halen çalıştığınız partneriniz ile sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Örneğin alımlarınız gününde yapılmıyor mu? Gönderileriniz zamanında yola çıkmıyor; taahhüt edilen sürelerde teslim edilmiyor mu? Ya da kalitesiz hizmet anlayışından kaçayım derken bu kez de fahiş fiyat uygulamasına mı tutuldunuz?  Demek ki henüz CCS Lojistik ile tanışmadınız. Ama üzülmeyin. Zira en azından şu anda doğru adreste, doğru satırları okumaktasınız… Bu yazımızda  Ambar Taşımacılığı nedir? Anadolu Yakası Ambarlar nerededir? Trabzon Nakliye Ambarı Firmaları kimlerdir? CCS Lojistik’i diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir? Trabzon Parsiyel Taşımacılık esaslarımız nelerdir? Nerelerden alım yapar, nerelere teslimat gerçekleştiririz? Neleri taşır, neleri taşımayız? Teslim sürelerimiz ve fiyatlarımız nasıldır? gibi konulara açıklık getirecek; Trabzon Nakliye Ambarı ile ilgili tüm sualleri yanıtlayacağız.

Trabzon Nakliye Ambarı – Ambar Taşımacılığı Nedir?

Ambar Taşımacılığı Parsiyel Taşımacılığın bir varyasyonu… Temel mantık aynı: bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi… En bariz farklılık ise Ambar Taşımacılığı modelinde adresten alım ve adrese teslim işlemlerinin şehirlerarası araçlar ile değil; küçük dağıtım ve toplama araçları ile yapılması…Buna göre adresinizden alınan ürünler çıkış aktarma merkezlerinde birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenmekte; varış transfer merkezlerinde ise ayrıştırılan yükler yine küçük araçlar vasıtası ile alıcılarına teslim edilmekte.. Diyelim ki tek bir adrese 1-2 palet ürününüz var ve komple kamyon araçlar ve parça yük araçları pahalı kalıyor… Ya da ürünleriniz içerik veya ambalajlarından ötürü kargo firmalarınca kabul edilmiyor… İşte tam da bu noktada ambarlar imdadınıza yetişmekte… (Ambar Taşımacılığı işleyişi hakkında detaylı bilgi almak ve bu konudaki yazımızı okumak için lütfen burayı tıklayınız.)

Trabzon Nakliye Ambarı – Ambar Taşımacılığındaki Problemler

Yetişiyorlar yetişmesine de; 50 senedir çözülememiş kronik problemleri ile de birlikte çıkıyorlar sahneye bu firmalar… Peki nedir bu problemler? Aslında her gün bizzat yaşadığınız şeyler… Her şeyden önce bir çok Ambar Firması Türkiye Geneli hizmet verememekte; sadece belli illere ya da belli bölgelere yönelik faaliyet gösterebilmekte… Bunun sonucu olarak müşteriler de sayıları neredeyse 20 ye varan ayrı ayrı Ambar Firmaları ile muhatap olmak zorunda kalmakta… İş sadece 20 ayrı ambarı aramakla kalsa yine iyi… Toplam kapasiteniz de bu yolla 20 ye bölünmüş olduğundan her biri nezrindeki öneminiz de miniminize olmakta… Hal böyle olunca da“Geliyoruz” deyip gelmeyen, “ürününüzü bugün yola çıkartıyoruz” deyip çıkartmayan, “kargonuz yarım saat içinde teslim oluyor” deyip sizi günlerce oyalayan firmalar ile yol almak durumunda kalıyorsunuz. Bu durumda ne yapmalıyız? Elbette seçici olmalıyız? Peki Trabzon Nakliye Ambarı seçim kriterlerlerimiz neler olmalı? Onu da aşağıda irdeleyeceğiz.

Trabzon Nakliye Ambarı – Anadolu Yakası Ambarlar

Yukarıda Ambar Taşımacılığının zorluklarından bahsetmiş; bunlarla karşılaşmamak için kesinlikle seçici olmamız gerektiğini vurgulamıştık. Peki seçimimizi neye göre yapacak ve kiminle çalışacağız? Aslında bu sorunun yanıtı “kiminle asla çalışmamalıyız?” şeklindeki başka bir sorunun cevabında gizli… Firmanın tarihçesini ve işi nasıl yaptığını detaylıca irdeleyiniz. Sadece ucuzluk vaadi ile ortaya çıkan kişi ve kuruluşlara ise kesinlikle itibar etmeyiniz. Önce ciddi, güçlü ve kurumsal bir muhatap bulunuz; fiyat pazarlığı yapacaksanız da onunla yapınız. Peki bu firmaları nereden bulacağız? diyecek olursanız, doğru adres Anadolu Yakası Ambarlar olacaktır. Anadolu Yakası Ambarlar, Tuzla Orhanlı Nakliyeciler Sitesi Kompleksi içinde bulunmaktadır. Bir lojistik üssü olarak da adlandırabileceğimiz kompleks, bünyesinde Anadolu Yakası Ambarlar ile birlikte bir TIR garajı ve 120 den fazla yazıhaneyi de barındırmaktadır. Zeytinburnu Ambarların kapanması ve buradaki firmaların değişik lokasyonlara dağılması Anadolu Yakası Ambarlar’ın önemini daha da artırmış; Tuzla Orhanlı’yı adeta lojistiğin yeni merkezi haline getirmiştir.  Memnuniyet ile ifade etmeliyiz ki Tuzla Orhanlı Nakliyeciler Sitesi bünyesinde neredeyse yarım asırlık geçmişe sahip bir çok ciddi Trabzon Nakliye Ambarı  hızlı ve kaliteli Trabzon Parsiyel Taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız CCS Lojistik de bunlardan biri olup bizi diğerlerinden ayıran özellikleri ise aşağıda izah etmeye çalışacağız.

Trabzon Nakliye Ambarı – CCS Lojistik

CCS Lojistik neden diğerlerinden farklıdır? Bir kere CCS sadece bir Trabzon Nakliye Ambarı ya da Trabzon Parsiyel Taşımacılık Firması değildir; o Anadolu Yakası Ambarlar çıkışlı olarak Türkiye’nin tüm illerine ambar taşımacılık hizmeti verir. Bu sayede sizlere Trabzon Nakliye Ambarı ihtiyacınızın yanı sıra tüm Türkiye Geneli tüm ambar gönderilerinizi de tek kanaldan yapabilme imkanı sağlar. Peki CCS Lojistik’in müşterilerine sağladığı tek katma değer yaygınlığı mıdır? Kesinlikle hayır… O aynı zamanda Komple Taşımacılıktan Parsiyel Taşımacılığa, Zincir Market Taşımacılığından Kargo Taşımacılığına kadar ihtiyacınız olan tüm lojistik hizmetleri sizlere tek elden sunan mükemmel bir çözüm ortağıdır. Gönderiniz ister 1 zarf, isterse komple 1 kamyon olsun… Hiç fark etmez; CCS’yi aramanız yeterlidir… Diğer yandan CCS sahip olduğu etik değerleri ile de farklılaşmaktadır. CCS, açık, şeffaf ve dürüsttür. Tutamayacağı sözler vermez; bir kez söz verdiyse de bunu her şart altında yerine getirir. Olası aksaklıkları sizinle eş zamanlı olarak paylaşır; sizden gelecek talimatlar doğrultusunda aksiyon alır ve size asla tatsız sürprizler yaşatmaz. Firmamız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Kurumsal ve Müşterilerimiz Ne Diyor? adlı linkleri tıklayabilir ya da bizi Facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Trabzon Nakliye Ambarı – Taşıdıkları ve Taşımadıkları

Bildiğiniz gibi kargo firmaları kolili olmayan, ağır, geniş ya da içeriği sıvı olan ürünlerinizi taşımazlar. Anadolu Yakası Ambarlar bünyesinde faaliyet gösteren CCS Trabzon Nakliye Ambarı, ağırlık, hacim ve ambalaj sınırlaması olmaksızın her türlü yükünüzü güvenle taşır. Buna göre tüm dökme haldeki ya da bidon, varil, IBC tank, çuval, palet ya da koli içindeki, her türlü ham madde, kimyevi madde, plastik malzeme, ambalaj malzemesi, havalandırma malzemesi, vs sanayi ürünlerinizi bizim ile sevk edebilirsiniz. CCS, her türlü Trabzon Parsiyel Taşımacılık işinizde yanınızdadır Kabul edemediğimiz yegâne ürünler taşınması suç ve yasak kapsamında olanlar ile yetki alanımızda olmayanlardır.

Trabzon Nakliye Ambarı – Nerelerden Alım Yapar?

Anadolu Yakası Ambarlar içinde faaliyet gösteren firmamız, 20 den fazla toplama aracı ile Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Gebze, Çayırova ve Üsküdar bölgelerinden alım yapar. CCS Lojistik Trabzon Nakliye Ambarı, “hemen geliyoruz” deyip gelmeyen, sizi saatlerce oyalayan, akabinde de “araç arızalandı” diyerek alımın yapılamayacağını söyleyen birtakım Nakliye Firmaları gibi değildir. Tüm Trabzon Nakliye Ambarı ve Trabzon Parsiyel Taşımacılık işleriniz için bizlere bir telefon açmanız yeterlidir.

Trabzon Nakliye Ambarı – Nerelere Teslimat Yapar?

Anadolu Yakası Ambarlar dahilinde faaliyet gösteren firmamız Trabzon Merkez ve Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Ortahisar, Şalpazarı, Sürmene, Tonya, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerine teslimat yapmaktadır. Firmamız bu özelliği ile tüm Trabzon Nakliye Ambarı ve Trabzon Parsiyel Taşımacılık Firmaları içinde en geniş dağıtım ağına sahip olan kuruluştur

Trabzon Nakliye Ambarı – Teslim Süreleri

Peki,Trabzon Parsiyel Taşımacılık teslimatlarını kaç günde gerçekleştiriyoruz? Bir Anadolu Yakası Ambarlar firması olan CCS adreslerinizden aldığı kargolarınızı sadece 1 iş günü içinde Trabzon’a ulaştırır. Firmamız bu özelliği ile en hızlı dağıtım ağına da sahip olan kuruluştur. Ancak ürünler Trabzon’a ulaşmış olduğunda dağıtım araçları mesailerine başlamış olduklarından bu kargolar ancak 2. iş günü adres teslimi yapılmaktadır. İşi acele olan ve 2. günü beklemek istemeyen bazı müşterilerimiz ise aktarma merkezimize gelerek kargolarını bizzat aynı gün içinde teslim almaktadırlar. Alıcıları Merkezde bulunan tüm ürünlerin teslimatının maksimum 2 iş günü içinde yapıldığını belirtmiştik… Peki ilçe teslimatlarında süre nedir? Onlar da çevre dağıtım planı çerçevesinde haftanın belirli günleri yapılır. Bu noktada da yine işi acele olan ve dağıtım gününü beklemek istemeyen müşterilerimiz olabilmektedir. Bu tip müşterilerimize ise komple kamyonetler vasıtası ile ekspres dağıtım hizmeti de sunulmaktadır. Trabzon Nakliye Ambarı çevre dağıtım planı hakkında detay bilgi almak ve hangi ilçelere haftanın hangi günleri teslimat yapıldığını öğrenmek için lütfen bizi arayınız.

Trabzon Nakliye Ambarı – Taşıma Fiyatlarımız

Fiyatlarımız, yükün, hacim ve ağırlığı, ambalajının cinsi, yükleme şekli, mevsim, yol durumu, vs birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple bu sayfadan siz değerli müşterilerimiz ile herhangi bir fiyat listesi paylaşılamamıştır. Ancak sahip olduğumuz yoğun işlem hacmi  Anadolu Yakası Ambarlar içindeki en uygun fiyatları sunabiliyor olmamızı sağlamaktadır.. Öte yandan fiyatlandırma sistemimiz tamamı ile müşteri hak, menfaat ve çıkarları gözetilerek kurgulanmış olup en önemli özelliği aynı noktaya çıkan gönderi miktarı arttıkça birim fiyatın düşmesidir. Lütfen siz de her türlü Trabzon Nakliye Ambarı ve Trabzon Parsiyel Taşımacılık işinizde önce bizden fiyat alınız. Bizimle görüşmeden, bize danışmadan asla gönderi yapmayınız.

Yazımızı beğendi iseniz biraz aşağıda, diğer ambarlarımıza ait yazıların altında ve yayıncı, kategori ve etiket bilgilerimizin yanındaki ♡ kutucuğunu tıklayabilir; ya da yazımızın hemen altında bulunan kırmızı renkli butonları tıklayarak sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Öte yandan merak ettiğiniz ancak makalemizde cevabını bulamadığınız bir sorunuz olursa en aşağıda yorumlar bölümünden bize yazabilirsiniz. Sualiniz en kısa sürede cevaplanacaktır.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.