E Taşımacılık

E Taşımacılık Nedir?

E Taşımacılık, yükünü taşıttıracak araç arayan firmalar ile aracına yük arayan sürücüleri bir araya getiren bir online nakliye organizasyonudur. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun olmayan planlama yapısı ve fiyat değişimleri, kara düzen ilerleyen verimsiz süreçler, teslim evraklarına ulaşım zorluğu ve yüksek hasar oranı gibi kronikleşmiş problemlere çözüm olabilmek adına geliştirilmiştir. E Taşımacılık tüm faaliyetleri bilişim teknolojileri ile desteklenmektedir.

E Taşımacılık ve Yolda Lojistik

Firmamız, Türkiye’nin öncü E Taşımacılık şirketi olan Yolda Lojistik Acentesidir. Sitemize ziyaret ederek sizler de, yenilikçi düşüncenin lojistik altyapı ve uzmanlıkla birleştiği, kaliteli, şeffaf ve verimli bir operasyon deneyimi yaşayabilirsiniz.Yolda Lojistik sizlere uçtan uca güvenli bulut platform üzerinden tüm lojistik operasyonları yönetebilme olanağı, geniş hizmet ağı ve uygun fiyat imkanlarını bir arada sunar. Yolda Lojistik, müşterilerini her zaman dinleyen, eş zamanlı teknoloji ve operasyonu optimize eden bir yaklaşıma sahiptir. Firmamız sizlere gelişmiş raporlama, sigorta güvencesi, ileri teknoloji, akıllı fiyatlama gibi ayrıcalıkları tek elden sunar. Arzu ederseniz hizmet detaylarımızı ve sistemimizin nasıl işlediğini tüm ayrıntıları ile aşağıda birlikte inceleyelim.

E Taşımacılık İleri Teknoloji

Uçtan uca şifreli bulut yazılımı ile tüm bilgileriniz güvendedir. API tabanlı mimarisi ile entegrasyonu kolaydır. Bilgisayar, telefon ya da tablet her platformdan ulaşımı ve kullanımı son derece basittir.Akıllı kontrol paneli üzerinden tüm gönderilerinizi an be an takip imkanı sunar.

E Taşımacılık Akıllı Fiyatlama

Girilen destinasyonları tanıyan akıllı algoritma ve anında 3 farklı hizmet türü için fiyat sunan yazılım… Geniş yerel alt tedarikçi ağı sayesinde şeffaf, rekabetçi ve optimal fiyatlama…Hacim arttıkça düşen birim fiyat mantığı… Ekstra ücret gibi sürprizlerle karşılaşmanızı önleyen değişmez sabit fiyat politikası…Güvenli ve kolay ödeme imkanı sunan akıllı kontrol paneli… Hepsi Yolda Lojistik E Taşımacılık ile hizmetinizde…

E Taşımacılık Servis Türlerimiz

E Taşımacılık hizmet modelimizde belli bir sabit fiyat uygulamasına bağlı kalmazsınız. 3 Farklı servis türümüzden birini seçerek ihtiyacınıza uygun hizmeti alır ve sadece aldığınız hizmetin bedelini ödersiniz. Peki nedir bu farklı servis türlerimiz? İlki Yolda Ekonomik adlı modelimizdir. Bu modelinin planlama süresi esnek, maliyet avantajı ise yüksektir. İkinci hizmet türümüz olan Yolda Standart ise zaman ve maliyeti dengeleyen bir diğer modelimizdir. Üçüncü servis türümüz olan Yolda ekspres ise zamanlaması kritik olan taşımalar için geliştirilmiş, aktarmasız özel hizmet modelimizdir.

EKONOMİK

Bu modelinin planlama süresi esnek, maliyet avantajı ise yüksektir. Teslim süreleri standart süreler göre + 1 vaya 2 gün uzun olabilir. Fiyat ise daha düşüktür. Eğer aceleniz yoksa ve benim için önemli olan fiyat avantajıdır diyorsanız bu model tam size göredir.

STANDART

Yolda Standart ise zaman ve maliyeti dengeleyen bir diğer modelimizdir. Buna göre standart fiyatlarımız ekonomik seçeneğe göre 1 tık daha yüksek olmakla birlikte Türkiye Geneli 600 km ye kadar 1 gün, 900 km ye kadar 2 gün ve üzeri 3 gün içinde teslim sözü içerir.

EKSPRES

Yolda ekspres ise zamanlaması kritik olan taşımalar için geliştirilmiş, aktarmasız özel hizmet modelimizdir. Buna göre ürünleriniz hacim ve ağırlıklarına bakılmaksızın size tahsis edilmiş dedike araçlar ile taşınmakta ve en kısa sürede alıcılarına teslim edilmektedir.

Son Haberler

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.