E Taşımacılık

E Taşımacılık Nedir?

E Taşımacılık, yükünü taşıttıracak araç arayan firmalar ile aracına yük arayan sürücüleri bir araya getiren bir online nakliye organizasyonudur. Buna göre gerek yük veren gerekse yük alan kişi ve/veya şirketler herhangi bir ücret ödemeksizin sistemimize üye olarak organizasyona katılırlar. Süreç, yük veren firmaların araç ihtiyaçlarını bizlere bildirmesi ile devam eder. Sonrasında bizler, hiç vakit kaybetmeden sistemimizde ilanları yayınlarız. İlanlar, yayınlanmaları ile birlikte sayıları on binleri bulan üye şoförlerimizin telefonlarına düşer.  Akabinde işi cazip bulan şoförler telefonlarındaki yükle butonunu tıklayarak işe talip olurlar. İş en uygun şoföre verilir ve araç yük veren firma adresine yönlendirilir.

E Taşımacılık ve CCS

Firmamız, Türkiye’nin ilk ve en büyük E Taşımacılık şirketi olan Webnak Lojistik Acentesidir. Bizleri arayarak siz de Webnak ağına dâhil olabilir ve gerek şehir içi, gerekse şehir dışı tüm komple ve parsiyel ihtiyaçlarınızı uygulamamız üzerinden, uygun fiyat, hızlı ve güvenilir araç tedariği, 500.000 TL ye kadar ücretsiz sigorta ve 30 gün vadeli ödeme avantajları ile sorunsuzca karşılayabilirsiniz.

E Taşımacılık Sürücü Avantajları

Sürücüler organizasyonumuza üye olmakla birlikte sürücülerimiz eş zamanlı olarak gittikleri her noktadan dönüş yükü bulma imkânına kavuşmaktadırlar.  Mobil uygulamamız üzerinden iş alan şoförler asla tek kuruş dahi komisyon ödemezler. Ödemeleri ise evrakları tarafımıza ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde hesaplarına yatar. Öte yandan yine tüm üye şoförlerimiz E Taşımacılık organizasyonumuz kapsamındaki tüm kampanyalarımızdan faydalanır; BP istasyonlarından indirimli akaryakıtlarını alırken dinlenme istasyonlarımızdan da ücretsiz yararlanabilirler.

E Taşımacılık Yük Veren Avantajları

E Taşımacılık platformumuz üzerinden araç isteyen müşterilerimiz çok kısa sürede ve güvenilir araç tedariki imkanına kavuşur. Öte yandan kamyoncularımıza sağladığımız son derece önemli imtiyazlar bizlere uygun fiyatlar şeklinde geri döner ve tüm müşterilerimiz bu avantajlardan bizimle birlikte faydalanır. Firmamızla çalışmanın artıları bununla da bitmez; tüm gönderileriniz araç başı 500.000 TL ye kadar ücretsiz olarak sigortalanır. Diğer taraftan tüm araçlar GPS ile 7/24 takip edilirken tüm teslimat detayları da tarafınıza arzu ettiğiniz format ve periyodlarda raporlanır. Ve nihayet ödemeleriniz için de 30 gün vade imkânı yaratmak sureti ile E Taşımacılık hizmeti kusursuz hale getirilirken müşteri memnuniyeti de maksimize edilmiş olur.

E Taşımacılık Fiyatlarımız

E Taşımacılık hizmet modelimizde belli bir sabit fiyat uygulamasına bağlı kalmazsınız. Dilerseniz sevkiyatınız ile ilgili alım ve teslim adresleri, hacim ve ağırlık bilgileri, ambalaj ve yükleme çeşitleri  gibi bilgileri sistemimize girerek e-pricing modülümüz üzerinden yükünüzün kaça gidebileceğini öğrenir; dilerseniz de hedef fiyat belirterek bu rakam üzerinden araç aramamızı talep edebilirsiniz.

Son Haberler

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.