Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık Nedir?

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir. İngilizce tam treyler yükü anlamındaki Full Truck Load kelimelerinin baş harfleri olan FTL Taşımacılık olarak da anılır. Komple taşımacılık, gerek sürat, gerek güvenlik, gerekse de fiyat açılarından en uygun nakliye metodudur. Üstelik bu tip taşımalarda ürünleriniz ambar ya da kargo modelinde olduğu gibi aktarma ve elleçleme görmez ya da parça yük taşımacılığında olduğu gibi araç yola çıkmak için başka yükler bulmayı beklemez. Onun yerine sırası ile kamyonet, 6,8,10 teker veya 40 ayak kamyon ya da TIR gibi vasıtalar ile yükünü aldığı gibi direkt olarak müşteriye doğru yönelir.

 

Komple Taşımacılık ve CCS

Firmamız,Türkiye Geneli Komple Taşımacılık hizmeti vermektedir. Tarafımıza ulaşan  ihbarlarınız derhal değerlendirmeye alınır; ihtiyacınız olan araçlar en fazla yarım saat içinde temin edilir. Yüklenen ürünler vakit kaybetmeksizin yola çıkartılır ve mümkün olan en kısa sürede alıcılarına teslim edilir. Teslimat detayları ise tarafınıza talep ettiğiniz format ve periyodlarda düzenli olarak raporlanır.

Komple Taşımacılık Teslim Sürelerimiz

Teslim tarihlerimiz belirlenirken öncelikli olarak yasalarca belirlenmiş günlük araç sürme ve dinlenme süreleri ve yine kanunlarla düzenlenmiş azami hız limitleri dikkate alınmaktadır. Buna göre yapılan düzenlemeler neticesinde, çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe 600 Kilometre ve altı olan merkezler için 1 işgünü; 601 – 1200 kilometre arası olan merkezler için 2 işgünü ve nihayet 1201 kilometre ve üzeri olan merkezler için ise maksimum 3 işgünü içinde teslimat öngörülmüştür. Elbette bunların tarafımızca taahhüt edilmiş azami süreler olduğunu; fiiliyatta ise teslimatların daha kısa süreler  içinde gerçekleştiğini de belirtmek isteriz. Teferruatlı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Komple Taşımacılık Fiyatlarımız

Tüm komple ve parsiyel taşıma fiyatlarımızı görmek için lütfen https://www.yolda.com  adlı sitemizi ziyaret ediniz.