Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık Nedir?

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir. İngilizce tam treyler yükü anlamındaki Full Truck Load kelimelerinin baş harfleri olan FTL Taşımacılık olarak da anılır. Komple taşımacılık, gerek sürat, gerek güvenlik, gerekse de fiyat açılarından en uygun nakliye metodudur. Üstelik bu tip taşımalarda ürünleriniz ambar ya da kargo modelinde olduğu gibi aktarma ve elleçleme görmez ya da parça yük taşımacılığında olduğu gibi araç yola çıkmak için başka yükler bulmayı beklemez. Onun yerine sırası ile kamyonet, 6,8,10 teker veya 40 ayak kamyon ya da TIR gibi vasıtalar ile yükünü aldığı gibi direkt olarak müşteriye doğru yönelir.

 

Komple Taşımacılık ve CCS

Firmamız,Türkiye Geneli Komple Taşımacılık hizmeti vermektedir. Tarafımıza ulaşan  ihbarlarınız derhal değerlendirmeye alınır; ihtiyacınız olan araçlar en fazla yarım saat içinde temin edilir. Yüklenen ürünler vakit kaybetmeksizin yola çıkartılır ve mümkün olan en kısa sürede alıcılarına teslim edilir. Teslimat detayları ise tarafınıza talep ettiğiniz format ve periyodlarda düzenli olarak raporlanır.

Komple Taşımacılık Teslim Sürelerimiz

Tüm gönderilerinizi, çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe 900 Kilometre ve altı olan merkezlere 1 işgünü; 901 kilometre ve üzeri olan merkezlere ise maksimum da 2 işgünü içinde teslim etmekteyiz. Teferruatlı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Komple Taşımacılık Fiyatlarımız

Fiyatlarımız, yükün, hacim ve ağırlığı, ambalajının cinsi, yükleme şekli, mevsim, yol durumu, vs birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple bu sayfadan siz değerli müşterilerimiz ile herhangi bir fiyat listesi paylaşılamamıştır. Ancak sahip olduğumuz yoğun işlem hacmi ve düzenli ödemelerimiz,  şoförler tarafından tercih edilen bir firma olmamızı ve piyasadaki en uygun fiyatları sunabiliyor olmamızı sağlamaktadır.. Bu sebeple tüm sevkiyatlarınızda bizi arayarak günlük fiyat almanızı ve bize danışmadan asla gönderi yapmamanızı tavsiye ederiz.