01. CCS LOJİSTİK KİMDİR?

CCS Lojistik, komple ve parsiyel yük taşımacılığı, ambar ve kargo taşımacılığı, şehir içi yük taşımacılığı, toplu dağıtım, depolama ve paketleme gibi birçok hizmet modelini tek elden sunan Kurumsal bir firmadır. Bu hizmetlerin önemli bir bölümünü kendi öz kaynakları vasıtası ile üretirken diğer kısmını ise alt tedarikçileri aracılığı ile temin eder.

02. MİSYONUMUZ

CCS Lojistik’in misyonu, sizin kazanç ve menfaatlerinizi gözetmek, size fayda sağlamak, güven ve rahatlık hissini birlikte sunmaktır. Özetle CCS Lojistik sizin için vardır. Sizin memnuniyetiniz için çalışır, hayatınızı kolaylaştırır. CCS Lojistik’in öncelikli hedefi, özenli, ucuz ve süratli hizmeti  tek bir Kurumsal çatı altında müşterilerine sunmaktır.

03. VİZYONUMUZ

CCS Lojistik olarak vizyonumuz ise,standart gereklilikleri karşılamakla yetinmemek; beklentilerin dahi ötesine geçerek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bizler, bu yolla rakiplerimizden somut çizgiler ile ayrışmayı ve sadece Türkiye’de değil, tüm dünya genelinde tanınan ve bilinen Kurumsal bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

04. İLKELERİMİZ

CCS Lojistik topluma ve bireye saygılıdır. Müşterilerine ve onların düşüncelerine önem ve değer verir. Kurumsal yapısı gereği verdiği sözlere daima sadıktır. Bu sebeple sadece tutabileceği sözler verir; verdiği sözleri ise daima yerine getirir. CCS Lojistik müşterisine karşı daima anlayışlı ve güler yüzlüdür. Hem işbitirici hem de tedbirlidir.

05. KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Kurumsal yapı, hızlı iletişim, ekip çalışması ve yenilikçiliği esas almak. Nitelikli elemanlar ve iş ortaklarıyla çalışmak. Düzenli eğitimler ile personelin kişisel gelişim ihtiyaçlarını karşılamak. Çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı birer iç müşteri olarak kabul etmek ve onların bizler ile çalışıyor olmaktan duydukları memnuniyetlerini sürekli artırmak.

06. KATMA DEĞERLERİMİZ

CCS Lojistik’in en önemli özelliği, aracılık ettiği hizmetlere sağladığı katma değerlerdir. CCS Lojistik ister 5 ton, isterse tek 1 koli olsun, kendisine iletilen tüm alım ihbarlarının aynı gün içinde değerlendirilerek alımının yapılmasını sağlar. Alınan kargoların aynı gün içinde yola çıkmasını temin eder. Sevk edilen gönderilerin çevre dağıtımına çıkarılmasını takip eder

Rakamlarala Biz

97%
Komple Taşımacılık
91%
Parsiyel Taşımacılık
89%
Ambar Taşımacılığı
85%
Diğer Hizmetler

Son Haberler