Müşterilerimiz Ne Diyor?

Daima Sözlerinin Arkasındalar!

Bizim bir nakliyecide aradığımız en önemli vasıf doğru, dürüst ve şeffaf olmasıdır. “Geliyoruz” deyip gelmeyen, “ürününüzü bugün yola çıkartıyoruz” deyip çıkartmayan, “kargonuz yarım saat içinde teslim oluyor” deyip bizi günlerce oyalayan taşıma firmalarından İllallah ettik. Neyse ki CCS ile tanıştık. Adamlar son derece net… Ne yapacaklarsa onu söylüyor; ne söylüyorlarsa da onu yapıyorlar. Söz verdikleri saatte geliyor; taahhüt ettikleri vakitte ürünleri teslim ediyorlar. Nadiren de olsa bir aksaklık olduğunda ise bizi durumdan eş zamanlı haberdar ediyor; bize de tatsız sürprizler yaşatmıyorlar. Teşekkürler CCS; iyi ki varsın!…

Mehmet Ayhan
Sevkiyat Amiri

Yüksek Kalite, Hesaplı Fiyat!

Sektörümüzde rekabet son derece güçlü; kar marjları fevkalade düşük… Müşterilerimiz ise katı kalite standartları olan, uluslararası büyük ve güçlü firmalar…  Ham maddeyi nereden alacağımızdan tutun, satış fiyatımıza kadar onlar belirliyor. Hal böyle olunca üretim süreçlerinin hiç bir aşamasında tasarruf sağlayabileceğimiz tek bir kalem bile bulamıyor; dolayısı ile gözümüzü nakliye giderlerimize çeviriyoruz. Ama fiyat avantajı peşinde koşarken hizmet kalitesinden de ödün vermek istemiyoruz. İşte CCS de tam bu noktada devreye giriyor ve gönderilerimizi piyasada mümkün olan en uygun rakamlar ile alıcılarına ulaştırıyor.

Ayhan Uğurlu
Satış Müdürü

Geniş Hizmet Yelpazesi!

Bir çok farklı ile yine bir çok farklı modelde sevkiyatlarımız olmakta… CCS ile tanışana kadar bu işleri organize etmek bizler için büyük bir problemdi. Komple ve parsiyel gönderiler için ayrı, kargo gönderileri için ayrı, şehir içi dağıtım işleri için de ayrı bir nakliyeciyi arıyorduk. Hele ki ambar sevkiyatları tam bir kabustu. 20 Farklı il için, 20 farklı ambarı aramak, akabinde geldi mi yoksa gelmedi mi diye tek tek onları takip etmek gerekiyordu. Fakat CCS ile çalışmaya başladığımızdan bu yana kafamız rahat… Sadece tek bir e-posta ile tüm günlük ihtiyaçlarımızı kendilerine bildiriyor; sonrasına ise karışmıyoruz.

Zeki Koşar
Lojistik Müdürü

Zamana Karşı Yarışıyoruz!

Müşterimiz son derece kaprisli. Adeta bir ambülans çağırmışcasına siparişi geçtikleri an ürünler de yola çıksın istiyorlar. Dolayısı ile bizim de vaktimiz çok kıymetli. Uzun araç arayış sürelerine kesinlikle tahammülümüz yok. Tam anlamı ile zamana karşı yarışıyoruz. CCS ise bu konuda harika bir çözüm ortağı… Alım ihbarlarımızı kendilerine iletmemizi takiben en fazla yarım saat içinde araçlarımızı temin ediyor; aldıkları yükleri aynı gün yola çıkartıyor ve en kısa sürede alıcılarına teslim ediyorlar. Bu sayede siparişlerimiz ve satışlarımız da ciddi amanda arttı. CCS sayesinde rakiplerimizden hep bir adım öndeyiz.

Kemal Vural
Operasyon Müdürü

Deneyimlerinizi Paylaşın

CCS’den haberler