Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel Taşımacılık ya da bilinen diğer adı ile Parça Yük Taşımacılığı, kısaca bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi şeklinde izah edilebilir. İngilizce tam treyler yükünden az anlamındaki Less Than Truck Load kelimelerinin baş harfleri olan LTL Taşımacılık olarak da anılır.

Parsiyel Taşımacılık nasıl yapılır?

Parça Yük Taşımacılığı modelinde aynı lokasyon ya da aynı rut üzerindeki çok sayıda göndericiden toplanan parça yükler, aynı araç ile yola çıkar ve yine aynı lokasyon ya da aynı rut üzerindeki çok sayıdaki alıcıya teslim edilir.

Parsiyel Taşımacılık Avantajları Nelerdir?

Parça Yük Taşımacılı modelinde temel amaç ekonomi sağlamaktır. Öte yandan Komple Taşımacılıktan sonra en hızlı nakliye modelidir olması sebebi ile sizlere önemli bir zaman avantajı da kazandırır;   Diğer taraftan ürünlerinizin fazla ağır ve hacimli oluşu, paletli oluşu gibi sebeplerden dolayı kargo firmalarınca kabul edilmemesi gibi durumlarda da Parsiyel Taşımacılık seçeneği imdadınıza yetişmektedir.

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Parça Yük Taşımacılğı Yapan Firmalar kimlerdir? Müşteriler tarafından tercih edilen bir metod olması nedeni ile Parsiyel Taşımacılık, Parça Yük Taşımacılığı bir çok firma ya da bireysel kamyoncu tarafından hizmet yelpazesine dahil edilmiştir. Ancak sizler için önemli olan parça yük nakliyesi işini kimler hakkı ile yapmaktadır? sorusudur…Şimdi isterseniz gelin, firmamız CCS Lojistiği ve iş yapma prensiplerini inceleyelim.

Parsiyel Taşımacılık ve CCS

CCS Lojistik Türkiye’nin 81 İli ve 957 İlçesine Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.  Şehir merkezi, kasaba ya köy ayrımı olmaksızın Türkiye’nin her noktasına çıkan tüm parça yük ihtiyaçlarınız için bizi arayınız. Yüklemeler LIFO (Last In First Out) yöntemiyle gerçekleştirildiğinden yani ilk indirilecek yük araca en son yüklendiğinden herhangi bir ekstra hasar, kayıp ya da karışıklık riski söz konusu değildir.

Parsiyel Taşımacılık Dağıtım Alanlarımız

Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Trabzon, Denizli, Konya, Mersin, Kayseri, Edirne, Kocaeli, Sakarya, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlı Urfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce olmak üzere Türkiye Geneli 81 İl ve bunlara bağlı toplam 922 ilçeye Parsiyel Taşımacılık hizmetimiz vardır.

Parsiyel Taşımacılık Teslim Sürelerimiz

Teslim sürelerimiz, komple taşımacılık teslim sürelerimize göre + 1 işgünü opsiyonludur. Buna göre her türlü parça yükünüzü,1-900 km arası kısa mesafelere 1-2 işgünü;  901 km ve üzeri uzun mesafelere ise  2-3 işgünü içerisinde götürüyoruz. Teferruatlı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Parsiyel Taşımacılık Fiyatlarımız

Peki Parça Yük Taşıma Fiyatlarımız nasıldır? Nasıl belirlenir? Fiyatlar, arz-talep dengesi doğrultusunda belirlendiğinden mevsimsel, hatta günlük olarak dahi değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle ekte bilginize herhangi bir  fiyat çizelgesi sunulamamıştır. Bu tip ihtiyaçlarınız oluştuğunda lütfen bizleri arayarak güncel fiyatlarımızı öğreniniz. Göreceksiniz ki firmamız CCS Lojistik, sizlere daima en kaliteli hizmeti en ucuza sunacaktır.

Son Haberler