Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel Taşımacılık ya da bilinen diğer adı ile Parça Yük Taşımacılığı, kısaca bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi şeklinde izah edilebilir. İngilizce tam treyler yükünden az anlamındaki Less Than Truck Load kelimelerinin baş harfleri olan LTL Taşımacılık olarak da anılır.

Parsiyel Taşımacılık nasıl yapılır?

Parça Yük Taşımacılığı modelinde aynı lokasyon ya da aynı rut üzerindeki çok sayıda göndericiden toplanan parça yükler, aynı araç ile yola çıkar ve yine aynı lokasyon ya da aynı rut üzerindeki çok sayıdaki alıcıya teslim edilir.

Parsiyel Taşımacılık Avantajları Nelerdir?

Parça Yük Taşımacılı modelinde temel amaç ekonomi sağlamaktır. Öte yandan Komple Taşımacılıktan sonra en hızlı nakliye modelidir olması sebebi ile sizlere önemli bir zaman avantajı da kazandırır;   Diğer taraftan ürünlerinizin fazla ağır ve hacimli oluşu, paletli oluşu gibi sebeplerden dolayı kargo firmalarınca kabul edilmemesi gibi durumlarda da Parsiyel Taşımacılık seçeneği imdadınıza yetişmektedir.

Parsiyel Taşımacılık Yapan Firmalar

Parça Yük Taşımacılğı Yapan Firmalar kimlerdir? Müşteriler tarafından tercih edilen bir metod olması nedeni ile Parsiyel Taşımacılık, Parça Yük Taşımacılığı bir çok firma ya da bireysel kamyoncu tarafından hizmet yelpazesine dahil edilmiştir. Ancak sizler için önemli olan parça yük nakliyesi işini kimler hakkı ile yapmaktadır? sorusudur…Şimdi isterseniz gelin, firmamız CCS Lojistiği ve iş yapma prensiplerini inceleyelim.

Parsiyel Taşımacılık ve CCS

CCS Lojistik Türkiye’nin 81 İli ve 957 İlçesine Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.  Şehir merkezi, kasaba ya köy ayrımı olmaksızın Türkiye’nin her noktasına çıkan tüm parça yük ihtiyaçlarınız için bizi arayınız. Yüklemeler LIFO (Last In First Out) yöntemiyle gerçekleştirildiğinden yani ilk indirilecek yük araca en son yüklendiğinden herhangi bir ekstra hasar, kayıp ya da karışıklık riski söz konusu değildir.

Parsiyel Taşımacılık Dağıtım Alanlarımız

Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Trabzon, Denizli, Konya, Mersin, Kayseri, Edirne, Kocaeli, Sakarya, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlı Urfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce olmak üzere Türkiye Geneli 81 İl ve bunlara bağlı toplam 922 ilçeye Parsiyel Taşımacılık hizmetimiz vardır.

Parsiyel Taşımacılık Teslim Sürelerimiz

Teslim tarihlerimiz belirlenirken öncelikli olarak yasalarca belirlenmiş günlük araç sürme ve dinlenme süreleri ve yine kanunlarla düzenlenmiş azami hız limitleri dikkate alınmaktadır. Buna göre yapılan düzenlemeler neticesinde, çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe 600 Kilometre ve altı olan merkezler için 1+1 işgünü; 601 – 1200 kilometre arası olan merkezler için 2+1 işgünü ve nihayet 1201 kilometre ve üzeri olan merkezler için ise maksimum 3+1 işgünü içinde teslimat öngörülmüştür. Elbette bunların tarafımızca taahhüt edilmiş azami süreler olduğunu; fiiliyatta ise teslimatların daha kısa süreler  içinde gerçekleştiğini; +1 işgünlük ek sürelerin ise opsiyonel olarak verildiğini de ayrıca belirtmek isteriz. Teferruatlı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Parsiyel Taşımacılık Fiyatlarımız

Tüm komple ve parsiyel taşıma fiyatlarımızı görmek için lütfen https://www.yolda.com  adlı sitemizi ziyaret ediniz.

Son Haberler