İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Ambar Taşımacılığı

81 İl ve 922 İlçeye Düzenli ve Sorunsuz Ambar Hizmeti
CCS Lojistik > Ambar Taşımacılığı

Ambar Taşımacılığı

Ambar Taşımacılığı ya da diğer adı ile Nakliye Ambarı işletmeciliği, halihazırdaki en kritik taşıma yöntemi… Bu yazımızda öncelikli olarak sizlere Ambar Taşımacılığı nedir?  Ambar Taşımacılığı avantajları ve dezavantajları nelerdir? gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Akabinde CCS kimdir? Ambar Taşımacılığı ve Nakliye Ambarı işletmeciliği yapan diğer firmalardan farklı yönleri nelerdir? Nerelerden alım yapar; nerelere teslimat sağlar? Teslim süreleri ve taşıma fiyatları nasıldır? gibi konulara değineceğiz.

Ambar Taşımacılığı Nedir?

Ambar Taşımacılığı, Parsiyel Taşımacılık hizmetinin bir alt varyasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Temel mantık aynı olup, bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi şeklinde izah edilebilir. En bariz farklılık ise Ambar Taşımacılığı modelinde adresten alım ve adrese teslim işlemlerinin şehirlerarası araçlar ile değil; küçük dağıtım ve toplama araçları ile yapılmasıdır. Buna göre adresinizden alınan ürünler çıkış aktarma merkezlerinde birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir. Varış transfer merkezlerinde ise ayrıştırılan yükler yine küçük araçlar vasıtası ile alıcılarına teslim edilir.  Aynı adrese gidecek 1-2 palet ürününüz için ideal modeldir. 3 Paletten yani yarım kapaktan sonra işlevini parça araçlara devreder.

Ambar Taşımacılığı Avantajları

Kargo firmaları “yüklenip indirilmeleri zor olduğu” gerekçesi ile 100 kg’den ağır kargoları, uzunluğu 3 m’den fazla ürünleri ve hacmi 700 desi’den büyük eşyaları taşımazlar. Ayrıca içeriği sıvı olan gönderileri de kargo firmaları vasıtası ile taşıma imkanı yoktur. Paletli ürünler, bidon, varil, fıçı ve IBC tank içindeki malzemeler,  borular, big bag çuvallar ile birlikte buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makinaları, derin dondurucular ve sanayi tip klimalar da ne yazık ki yasaklı gruba girmektedirler. Bu tip gönderileriniz çıktığında adresiniz mecburen Ambar Taşımacılığı ve Nakliye Ambarı firmaları olmaktadır. Üstelik  Ambar Taşımacılığı fiyatları da kargo ücretlerine göre son derece hesaplıdır. Ancak bu tip Nakliye Ambarı işletmeleri ile çalışmanın bir çok riski de vardır. Aşağıda bu riskleri ve CCS’nin diğerlerinden nasıl farklılaştığını anlatacağız.

 

Nakliye Ambarı Firmaları ve CCS

CCS Lojistik bildiğiniz klasik ambarlardan değildir. Onlar gibi çalışmaz. Peki farkınız nedir? diye merak ediyorsanız cevapları aşağıda bulacaksınız.

 

Geniş Toplama Alanı: Çorlu, İstanbul Avrupa ve Anadolu, Gebze, Sakarya, Düzce, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Eskişehir, Afyon, Kütahya, İzmir, Muğla, Denizli, Antalya, Adana, Konya, Kayseri ve Samsun Ofislerimiz ile Türkiye geneli hizmetinizdeyiz. Sistemimize giriş yaparak araç çağırmanız yeterlidir. Söz verdiğimiz saatte araçlarımız işletmenizde olacaktır.

Yaygın Hizmet Ağı : Yukarıda saydığımız merkezlerden Türkiye’nin 81 il ve 922 ilçesine servisimiz vardır. CCS ile çalışarak 20 den fazla Nakliye Ambarı ile uğraşmak zorunda kalmaz; tüm Ambar Taşımacılığı işlerinizi tek elden yönetebilirsiniz.

Düzenli Çıkış : Firmamız sizlerden teslim aldığı ürünleri asla depolarında bekletmez; aynı gün yola çıkartır.

Düşük Hasar ve Kayıp Oranı : Firmamız taşıma işlerini ağırlıklı olarak parça araçlar ile yapmaktadır. Buna bağlı olarak aktarma ve elleçleme sayısı klasik ambarlara göre fevkalade azalmakta; hasar ve kayıp oranı da minimize olmaktadır.

Kısa Teslim Süreleri : Biliyoruz ki uzadıkça uzayan ambar teslim sürelerinden bıktınız. CCS de ise İl ve ilçe merkezlerine çıkan yükleriniz sadece 2-4 işgününde alıcılarına ulaştırılır.

  Hesaplı Fiyatlar: Diğer Ambar Taşımacılığı firmalarından farklı olarak CCS sizlere sabit ve hesaplı fiyatlar sunar.

Anlık Takip ve Periyodik Raporlama: Klasik Nakliye Ambarı işletmelerinde anlık statü takibi mümkün olmadığı gibi irsaliye görüntülerine ulaşma şansı da yoktur. Firmamız ise sistemimiz üzerinden size tüm bu olanakları sağlar.

Hizmet Verdiğimiz İller

Firmamız tüm Ambar Taşımacılığı ve Nakliye Ambarı firmaları içinde en geniş kapsamlı çalışan şirkettir. Hangi bölgelere hizmet verdiğimizi, hangi illere gittiğimizi öğrenmek ve bunlarla ilgili detay bilgi almak için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir: AMBARLARIMIZ

Teslim Sürelerimiz

Teslim Sürelerimiz, il merkezleri için Parsiyel Taşımacılık terminlerimiz ile aynıdır: 900 kilometreye kadar 1-2 gün; 900 kilometre üzeri için ise 2-3 gün… Ancak teslim adreslerinin ilçeler ya da köyler olması durumunda karşımıza burada basitçe formüle edemeyeceğimiz çok sayıda değişken çıkar. Her ilin her ilçesinin teslim süresi farklılık göstermektedir. Buna göre her gönderiniz için bizden müstakil olarak teslim tarihi istemenizi öneririz. Etraflı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Bizden haberler almak için ise Facebook sayfamızı takip ediniz.

Fiyatlarımız

Aşağıdaki “hemen fiyat al” butonunu tıklayarak sistemimize giriş yapabilir; akabinde yükleme ve boşaltma adresleri, hacim, ağırlık ve adet bilgilerini girerek tüm Ambar Taşımacılığı Fiyatlarını anlık  olarak (instant price) görebilirsiniz. Teslim süreleri ve taşıma fiyatlarının dengelendiği standart ya da ekspres hizmet modellerinden birini seçebilir ya da “fiyat öner” butonuna basarak hedef fiyat belirtebilirsiniz. Üyelik işlemleri gözünüzü korkutmasın; sanılanın aksine son derece kolay ve basit… Sadece 1-2 dakikanızı alacak.. Haydi başlayalım… 

Fiyatlandırma Detayları

Tüm fiyatlarımızı, fiyatlandırma detaylarımızı görmek ve çalışma prensiplerimizi okumak için lütfen aşağıdaki kutucukları tıklayınız. Fiyatlandırma Detayları

Fiyatlandırma Detayları

Yardım mı Gerekli?

Lütfen aşağıdaki e-posta adresimiz üzerinden bize yazın. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Ya da hiç beklemeden bizi telefonla arayın.

info@ccslojistik.com.tr0 (541) 887 75 75

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS ile Taşımacılık Artık Çok Kolay...