İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Adana Nakliye Ambarı

CCS Lojistik > Ambarlarımız > Adana Nakliye Ambarı

Adana Nakliye Ambarı ihtiyacınız mı var? Adana Ambar Taşımacılığı mı yaptıracaksınız? Ama halen çalıştığınız partneriniz ile sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Örneğin alımlarınız gününde yapılmıyor mu? Gönderileriniz zamanında yola çıkmıyor; taahhüt edilen sürelerde teslim edilmiyor mu? Ya da kalitesiz hizmet anlayışından kaçayım derken bu kez de fahiş fiyat uygulamasına mı tutuldunuz?  Demek ki henüz CCS Lojistik ile tanışmadınız. Ama üzülmeyin. Zira en azından şu anda doğru adreste, doğru satırları okumaktasınız… Bu yazımızda Adana Nakliye Ambarı ve Adana Ambar Taşımacılığı nedir? Anadolu Yakası Ambarlar nerededir? İstanbul-Adana Arası çalışan Nakliye Firmaları kimlerdir? CCS Lojistik’i diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir? Nerelerden alım yapar, nerelere teslimat gerçekleştiririz? Neleri taşır, neleri taşımayız? Teslim sürelerimiz ve fiyatlarımız nasıldır? gibi konulara açıklık getirecek; Adana Nakliye Ambarı ve Adana Ambar Taşımacılığı ile ilgili tüm sualleri yanıtlayacağız.

Ambar Taşımacılığı Nedir?

Ambar Taşımacılığı Parsiyel Taşımacılığın bir varyasyonu… Temel mantık aynı: bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi… En bariz farklılık ise Ambar Taşımacılığı modelinde adresten alım ve adrese teslim işlemlerinin şehirlerarası araçlar ile değil; küçük dağıtım ve toplama araçları ile yapılması…Buna göre adresinizden alınan ürünler çıkış aktarma merkezlerinde birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenmekte; varış transfer merkezlerinde ise ayrıştırılan yükler yine küçük araçlar vasıtası ile alıcılarına teslim edilmekte.. Diyelim ki tek bir adrese 1-2 palet ürününüz var ve komple kamyon araçlar ve parça yük araçları pahalı kalıyor… Ya da ürünleriniz içerik veya ambalajlarından ötürü kargo firmalarınca kabul edilmiyor… İşte tam da bu noktada ambarlar imdadınıza yetişmekte… (Ambar Taşımacılığı işleyişi hakkında detaylı bilgi almak ve bu konudaki yazımızı okumak için lütfen burayı tıklayınız.)

Adana Nakliye Ambarı Problemleri

Yetişiyorlar yetişmesine de; 50 senedir çözülememiş kronik problemleri ile de birlikte çıkıyorlar sahneye bu firmalar… Peki, nedir bu problemler? Aslında her gün bizzat yaşadığınız şeyler… Her şeyden önce birçok Ambar Firması Türkiye Geneli hizmet verememekte; sadece belli illere ya da belli bölgelere yönelik faaliyet gösterebilmekte… Bunun sonucu olarak müşteriler de sayıları neredeyse 20 ye varan ayrı ayrı Ambar Firmaları ile muhatap olmak zorunda kalmakta… İş sadece 20 ayrı ambarı aramakla kalsa yine iyi… Toplam kapasiteniz de bu yolla 20 ye bölünmüş olduğundan her biri nezrindeki öneminiz de minimize olmakta… Hal böyle olunca da “geliyoruz” deyip gelmeyen, “ürününüzü bugün yola çıkartıyoruz” deyip çıkartmayan, “kargonuz yarım saat içinde teslim oluyor” deyip sizi günlerce oyalayan firmalar ile yol almak durumunda kalıyorsunuz. Bu durumda ne yapmalıyız? Elbette seçici olmalıyız? Peki, Adana Nakliye Ambarı seçim kriterlerimiz neler olmalı? Onu da aşağıda irdeleyeceğiz.

İstanbul – Adana Arası Çalışan Nakliye Firmaları

Yukarıda Ambar Taşımacılığının zorluklarından bahsetmiş; bunlarla karşılaşmamak için kesinlikle seçici olmamız gerektiğini vurgulamıştık. Peki, seçimimizi neye göre yapacak ve kiminle çalışacağız? Aslında bu sorunun yanıtı “kiminle asla çalışmamalıyız?” şeklindeki başka bir sorunun cevabında gizli… Firmanın tarihçesini ve işi nasıl yaptığını detaylıca irdeleyiniz. Sadece ucuzluk vaadi ile ortaya çıkan kişi ve kuruluşlara ise kesinlikle itibar etmeyiniz. Önce ciddi, güçlü ve kurumsal bir muhatap bulunuz; fiyat pazarlığı yapacaksanız da onunla yapınız.

Anadolu Yakası Ambarlar

Zeytinburnu Ambarların kapanması ile Orhanlı İstanbul Adana Arası Ambar Taşımacılık hizmetinin yeni merkezi haline gelmiştir. Bir gün yolunuz Anadolu Yakası Ambarlara düşerse burada tüm illere olduğu gibi Adana’ya da Adana Nakliye Ambarı, Adana Ambar Taşımacılığı hizmeti veren birçok firma olduğunu göreceksiniz. Peki, ama hepsi aynı mı? Elbette değil… Firmamız CCS Lojistik’i diğerlerinden ayıran özellikleri ise aşağıda izah etmeye çalışacağız.

CCS Lojistik Kimdir?

CCS Lojistik neden diğerlerinden farklıdır? Bir kere CCS sadece bir Adana Nakliye Ambarı değildir. O, sadece Adana Ambar Taşımacılığı değil; Türkiye’nin tüm illerine ambar taşımacılık hizmeti verir. Bu sayede sizlere Türkiye Geneli tüm ambar gönderilerinizi tek kanaldan yapabilme imkânı sağlar. Peki, CCS Lojistik’in müşterilerine sağladığı tek katma değer yaygınlığı mıdır? Kesinlikle hayır… O aynı zamanda Komple Taşımacılıktan Parsiyel Taşımacılığa, Zincir Market Taşımacılığından Dedike Araç Organizasyonuna kadar ihtiyacınız olan tüm lojistik hizmetleri sizlere tek elden sunan mükemmel bir çözüm ortağıdır. Gönderiniz ister 1 zarf, isterse komple 1 kamyon olsun… Hiç fark etmez; CCS’yi aramanız yeterlidir… Firmamız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi Facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

CCS Taşıdıkları ve Taşımadıkları

Bildiğiniz gibi kargo firmaları kolili olmayan, ağır, geniş ya da içeriği sıvı olan ürünlerinizi taşımazlar. Anadolu Yakası Ambarlar bünyesinde faaliyet gösteren CCS Adana Nakliye Ambarı, ağırlık, hacim ve ambalaj sınırlaması olmaksızın her türlü Adana Ambar Taşımacılığı yükünüzü güvenle taşır. Buna göre tüm dökme haldeki ya da bidon, varil, IBC tank, çuval, palet ya da koli içindeki, her türlü ham madde, kimyevi madde, plastik malzeme, ambalaj malzemesi, havalandırma malzemesi, vs sanayi ürünlerinizi bizim ile sevk edebilirsiniz. CCS, her türlü Adana Nakliye Ambarı, Adana Ambar Taşımacılığı işinizde yanınızdadır Kabul edemediğimiz yegâne ürünler taşınması suç ve yasak kapsamında olanlar ile yetki alanımızda olmayanlardır.

Adana Nakliye Ambarı – Nerelerden Alım Yapar?

Anadolu Yakası Ambarlar içinde faaliyet gösteren firmamız, 20 den fazla toplama aracı ile Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Gebze, Çayırova ve Üsküdar bölgelerinden alım yapar. CCS Lojistik Adana Nakliye Ambarı, “hemen geliyoruz” deyip gelmeyen, sizi saatlerce oyalayan, akabinde de “araç arızalandı” diyerek alımın yapılamayacağını söyleyen birtakım Adana Ambar Taşımacılığı Firmaları gibi değildir. Tüm Adana Nakliye Ambarı ve Adana Ambar Taşımacılığı işleriniz için sistemimize üye olmanız yeterlidir.

Adana Nakliye Ambarı Nerelere Teslimat Yapar?

Anadolu Yakası Ambarlar dâhilinde faaliyet gösteren firmamız Adana Merkez  ve Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan‎, Pozantı‎, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli‎, Yumurtalık‎ ve Yüreğir  ilçelerine teslimat yapmaktadır. Firmamız bu özelliği ile tüm Adana Nakliye Ambarı ve Adana Ambar Taşımacılığı Firmaları içinde en geniş dağıtım ağına sahip olan kuruluştur

Adana Nakliye Ambarı Teslim Süreleri

CCS adreslerinizden aldığı kargolarınızı sadece 1 iş günü içinde Adana’ya ulaştırır. Firmamız bu özelliği ile en hızlı dağıtım ağına da sahip olan kuruluştur. Ancak ürünler Adana’ya ulaşmış olduğunda dağıtım araçları mesailerine başlamış olduklarından bu kargolar ancak 2. iş günü adres teslimi yapılmaktadır. İşi acele olan ve 2. günü beklemek istemeyen bazı müşterilerimiz ise aktarma merkezimize gelerek kargolarını bizzat aynı gün içinde teslim almaktadırlar. Alıcıları Merkezde bulunan tüm ürünlerin teslimatının maksimum 2 iş günü içinde yapıldığını belirtmiştik… Peki, ilçe teslimatlarında süre nedir? Onlar da çevre dağıtım planı çerçevesinde haftanın belirli günleri yapılır. Bu noktada da yine işi acele olan ve dağıtım gününü beklemek istemeyen müşterilerimiz olabilmektedir. Bu tip müşterilerimize ise komple kamyonetler vasıtası ile ekspres dağıtım hizmeti de sunulmaktadır. Adana Nakliye Ambarı çevre dağıtım planı hakkında detay bilgi almak ve hangi ilçelere haftanın hangi günleri teslimat yapıldığını öğrenmek için lütfen bizi arayınız.

Adana Nakliye Ambarı – Taşıma Fiyatları

Anlık fiyat almak ve gönderi yapmak için lütfen sistemimize üye olunuz.