İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Aksaray Nakliye Ambarı

CCS Lojistik > Ambarlarımız > Aksaray Nakliye Ambarı

Aksaray Nakliye Ambarı

Aksaray Nakliye Ambarı, Ambar Taşımacılığı Hizmetimizin il bazlı bir alt varyasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Aksaray Ambar temel mantığı Parsiyel Taşımacılık ile aynı olup “bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi” şeklinde izah edilebilir. En bariz farklılık ise Aksaray Nakliye Ambarı, Aksaray Ambar modelinde adresten alım ve adrese teslim işlemlerinin şehirlerarası araçlar ile değil; küçük dağıtım ve toplama araçları ile yapılmasıdır. 

Aksaray Nakliye Ambarı Nasıl Çalışır? Süreci Özetler Misiniz?

Aksaray Nakliye Ambarı işleyişi, toplama > birleştirme > sevk > ayrıştırma > dağıtım şeklinde özetlenebilecek 5 aşamalı bir süreçtir:

Toplama (Pick-up): Bu aşamada Aksaray Ambar malzemeleriniz, küçük toplama araçları ile adreslerinizden alınır ve transfer merkezimize getirilir.
Birleştirme (Consolidation): Transfer merkezlerimize değişik adreslerden gelen, Aksaray Ambar ürünleri burada birleştirilir ve şehirlerarası taşıma aracına yüklenir.
Şehirlerarası Sevkiyat (Line Haul): Şehirlerarası taşıma aracına yüklenen kargolarınız toplu halde Aksaray’a sevk edilir.
Ayrıştırma (Deconsolidation): Aksaray transfer merkezine ulaşan araçlarımız buralarda boşaltılır ve gelen malzemeler, dağıtım adreslerine göre ayrıştırılır.
Dağıtım (Drop-off): Aksaray transfer merkezinde ayrıştırılan ürünler, küçük dağıtım araçlarına yüklenerek alıcılarına teslim edilir.

Aksaray Nakliye Ambarı Ne Tip Gönderiler İçin Uygundur?

Aksaray Nakliye Ambarı genelde kargo firmalarının taşımadığı tipte gönderileriniz için uygun bir seçenektir. Buna göre aşağıda örnekleri verilmiş tarzdaki tüm gönderilerinizi  Aksaray Ambar modeli çerçevesinde sevk edebilirsiniz.

Paletli Malzemeler: Her türlü paletli malzemeniz…
Borular: 13 Metreye kadar, her türlü plastik, demir ya da paslanmaz borularınız…
Sıvı Ürünler: Bidon, varil, fıçı ve IBC tank içindeki, ADR li olmayan, sıvı haldeki tüm ürünler…
Çuval İçindeki Malzemeler: Çuval ya da big-bag içindeki tüm ürünler…
Sanayi Ürünleri: Buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makinaları, derin dondurucular ve sanayi tipi klimalar…

Aksaray Nakliye Ambarı Hangi Miktardaki Gönderiler İçin Uygundur?

Aksaray Nakliye Ambarı,  yukarıda sayılan malzemelerden, aynı adrese gidecek ve 1 araçta maksimum yarım kapaklık yer kaplayacak ürünlerinizin sevki için ideal modeldir. Peki yarım kapak ne demektir? Ve hangi üründen kaç adet alabilecek bir alanı işaret etmektedir? 1 Kapak, eni 240, boyu ise 720 cm olan 1 kamyon kasasında 120 cm lik bir uzunluğu, yani aracın 1/6 nı ifade eder. Bu alana hacmen 2-3 palet, 32 adet fıçı, 2 adet IBC sığdırmak mümkündür. Bu miktardaki ürünlerinizi Aksaray Ambar ile sevk edebilirsiniz. Daha fazla miktardaki gönderilerde Aksaray Nakliye Ambarı işlevini parça araçlara devreder. Parça Yük Taşımacılığı ya da bilinen diğer adı ile Parsiyel Taşımacılık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için ise lütfen aşağıdaki linki tıklayınız. CCS LOJİSTİK – PARSİYEL TAŞIMACILIK

Aksaray'a Giden Ambarlar

Peki Aksaray’a Giden Ambarlar kimlerdir? Aksaray’a giden irili-ufaklı birçok Aksaray Ambar firması vardır. Ancak bunların çoğu Türkiye Geneli hizmet verememekte; sadece belli illere ya da belli bölgelere yönelik faaliyet gösterebilmektedir. Bunun sonucu olarak müşteriler de sayıları neredeyse 20 ye varan ayrı ayrı Ambar Firmaları ile muhatap olmak zorunda kalmaktadır. Bu yolla kapasiteniz 20 ye bölünmüş olduğundan her biri nezrindeki öneminiz de minimize olmaktadır. Hal böyle olunca da “geliyoruz” deyip gelmeyen, “ürününüzü bugün yola çıkartıyoruz” deyip çıkartmayan, “kargonuz yarım saat içinde teslim oluyor” deyip sizi günlerce oyalayan firmalar ile yol almak durumunda kalıyorsunuz. İyi de bu durumda ne yapabiliriz ki? Elbette seçici olmalıyız? Peki, Aksaray Nakliye Ambarı seçim kriterlerimiz neler olmalı? Onu da aşağıda irdeleyeceğiz.

Aksaray Nakliye Ambarı Seçimimizi Neye Göre Yapmalıyız?

“Aksaray Ambar seçimimizi neye göre yapacak ve kiminle çalışacağız?” Aslında bu sorunun yanıtı “kiminle asla çalışmamalıyız?” şeklindeki başka bir sorunun cevabında gizli… Lütfen, firmanın tarihçesini ve işi nasıl yaptığını detaylıca irdeleyiniz. Sadece ucuzluk vaadi ile ortaya çıkan kişi ve kuruluşlara ise kesinlikle itibar etmeyiniz. Önce ciddi, güçlü ve kurumsal bir muhatap bulunuz; fiyat pazarlığı yapacaksanız da onunla yapınız. Bizler yapacağınız tüm kapsamlı araştırmaların size CCS’yi işaret edeceğini biliyoruz. Ancak yine de CCS’yi rakiplerinden ayıran özellikleri bir de bizden dinleyin istedik:

CCS'nin Diğerlerine Göre Somut Farkları Nelerdir? Açıklar Mısınız?

Firmamız CCS Lojistik, aşağıdaki kriterlerde rakiplerinden bariz şekilde ayrışmaktadır:

Yaygın Dağıtım Ağı: CCS, Türkiye’nin 7 bölge ve 56 iline Ambar Taşımacılığı  hizmeti verir. Ambarı olmayan az sayıda ile ise parça araçları ile çıkış yapar.
Gün İçi Alım Garantisi: Tarafımıza bildirilen tüm ihbarlar derhal işleme alınır ve tüm alımlar aynı gün içinde gerçekleştirilir.
Verilen Söze Sadakat: CCS daima sözünün arkasındadır. Sonunda zarar edecek dahi olsa verdiği söze sadakatten asla vazgeçmez.
Geniş Hizmet Yelpazesi: Firmamız sadece bir Aksaray Nakliye Ambarı değildir. CCS, ihtiyacınız olan tüm lojistik hizmetleri sizlere tek elden sunar
Öngörülebilir ve Hesaplı Fiyatlar: Fiyatlarımız son derece şeffaf ve hesaplıdır.
Süratli Teslimat: Türkiye’nin her noktasına maksimum 1-3 işgünü içinde teslimat yapmaktayız.
Takip Edilebilir Süreçler: Tüm gönderilerinizi sistemimiz üzerinden anlık olarak takip edebilir ve teslim evrak görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Firmamız hakkında detaylı malumat almak ve günlük gelişmeleri takip etmek için lütfen  FACEBOOK sayfamızı takip ediniz. Bunun için linki tıklamanız yeterlidir.

CCS Taşıdığı ve Taşımadığı Ürünler Nelerdir?

CCS, ağırlık, hacim ve ambalaj sınırlaması olmaksızın her türlü Aksaray Nakliye Ambarı yükünüzü güvenle taşır. Buna göre tüm dökme haldeki ya da bidon, varil, IBC tank, çuval, palet ya da koli içindeki, her türlü ham madde, kimyevi madde, plastik malzeme, ambalaj malzemesi, havalandırma malzemesi, vs sanayi ürünlerinizi bizim ile sevk edebilirsiniz. Kabul edemediğimiz yegâne ürünler taşınması suç ve yasak kapsamında olanlar ile yetki alanımızda olmayanlardır. Patlayıcı Maddeler, Yanıcı Maddeler, Oksitleyici Maddeler, Zehirleyici Maddeler, Aşındırıcı Maddeler ve Radyoaktif Maddeler gibi ürünlerinizi ise yalnız ve ancak ADR li taşımacılık hizmetimiz kapsamında taşıyabilmekteyiz. Detaylar için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız. CCS LOJİSTİK – ADR’Lİ TAŞIMACILIK

CCS Nerelerden Alım Yapar? Ayrıca Alım Ücreti Var Mıdır?

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinden alım yapmaktadır. Fiyatlarımıza da adresten alım ücretleri dahildir. Ancak, aracımızın toplamalarını tamamlayarak ayrıldığı bir lokasyondan geç bir ihbar verecekseniz ve bu ihbarın taşıma bedeli 1 kamyonet ücretinin altında kalıyorsa o zaman taşıma ücretiniz 1 kamyonet kira bedeline yuvarlanmaktadır.

CCS Nerelere Teslimat Yapar? İlçe Bazlı Belirtir Misiniz?

Firmamız Aksaray İli Merkezi ve tüm ilçelerine Aksaray Nakliye Ambarı hizmeti vermektedir. Bunlar aşağıda belirtilmiş olup, detaylı bilgi için üstlerine tıklamak yeterlidir.

AĞAÇÖREN AMBARI  ESKİL AMBARI  GÜLAĞAÇ AMBARI  GÜZELYURT AMBARI  ORTAKÖY AMBARI  SARIYAHŞİ AMBARI  SULTANHANI AMBARI

Teslim Süreleriniz Nasıldır?

CCS adreslerinizden aldığı kargolarınızı  1-2 iş günü içinde Aksaray Merkezdeki alıcılarına ulaştırır.  İlçe teslimatları ise, çevre dağıtım planı çerçevesinde haftanın belirli günleri yapılır. Bu noktada işi acele olan ve dağıtım gününü beklemek istemeyen müşterilerimiz için ise komple kamyonetler vasıtası ile ekspres dağıtım hizmeti de sunulmaktadır. Aksaray Nakliye Ambarı çevre dağıtım planı hakkında detay bilgi almak ve hangi ilçelere haftanın hangi günleri teslimat yapıldığını öğrenmek için lütfen bizi arayınız.

Ölçüm Tartımı Nasıl ve Neye Göre Yapmaktasınız?

Ürünleriniz, palet veya koli içinde ise ölçüm-tartım sürecini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz: Gönderilerinizin hem “desi” cinsinden hacimsel ağırlığı, hem de “kilogram” cinsinden reel ağırlığı belirlenir; yüksek olan değer hesaplamaya esas alınır. (“Desi” desimetrekübün kısaltılmış adı olup ambar ve kargo taşımacılığında kullanılan bir hacimsel ağırlık birimidir. Desi hesaplaması, koli ya da paletin cm cinsinden en, boy ve yüksekliğinin çarpımının 3.000 e bölünmesi sureti ile yapılır. Örneğin en: 20 cm, boy:30 cm ve yükseklik:40 cm ölçülerindeki bir kolinin hacmi, (20*30*40)/3.000= 8 desidir)

Ancak gönderileriniz farklı ambalajlar içinde ya da dökme halde ise bu kez devreye bir çok başka kriterler girecek ve ölçüm-tartım yukarıdaki gibi basitçe formüle edilemeyecektir. Bu tip şekilsiz gönderilerinizin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için lütfen bizi arayınız.

Taşıma Fiyatlarınız Nasıldır?

Ürünleriniz paletli ya da kolili ise, merkezden alınıp yine merkeze bırakılacaksa fiyatlandırma son derece basit ve kolay olacaktır. Buna göre örnek tablolarımız aşağıda paylaşılmıştır. Ancak teslim adreslerinin ilçeler ya da köyler olması ya da ürünlerinizin farklı ambalajlar içinde olması durumunda karşımıza burada basitçe formüle edemeyeceğimiz çok sayıda değişken çıkar. Bu gibi durumlarda net fiyatı öğrenmek için lütfen bizi arayın.

Koli Fiyatımız

30 Ds ve 30 Kg'a Kadar Orta Boy
25

  • Adresten Alım ve Taşıma - Şehir Merkezi Adrese Teslim

VARİL FİYATIMIZ

250 Ds ve 250 Kg'a Kadar
200

  • Adresten Alım ve Taşıma - Şehir Merkezi Adrese Teslim

Palet Fiyatımız

500 Ds ve 500 Kg'a Kadar
350

  • Adresten Alım ve Taşıma - Şehir Merkezi Adrese Teslim

Birim Fiyatımız

Dökme Gönderilerinizde Birim Fiyatımız
0,80

  • Adresten Alım ve Taşıma - Şehir Merkezi Adrese Teslim

Taşımalarınız Sigortalı Mıdır? Şartlar ve Limitleri Açıklar Mısınız?

Tabii ki taşımalarımız sigortalıdır. Sigorta kapsamımızı ve teminat limitlerimizi öğrenmek için lütfen aşağı linki tıklayınız.  CCS LOJİSTİK – SİGORTA ŞART ve LİMİTLERİ

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS ile Taşımacılık Artık Çok Kolay...

Related Posts