İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Bursa Nakliye Ambarı

CCS Lojistik > Ambarlarımız > Bursa Nakliye Ambarı

Bursa Ambarı Anadolu Yakası firmamız, müşterilerine her türlü Bursa Nakliye Ambarı, Bursa Parça Yük Taşımacılığı, Bursa Ambar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Bu yazımızda size, CCS Lojistik kimdir? Bursa Ambarı Anadolu Yakası bölgesinde İstanbul Bursa Ambar Taşımacılık hizmeti veren diğer İstanbul Bursa Arası Nakliye Firmaları kimlerdir? Bizleri rakiplerimizden ayıran özellikler nelerdir? Alım Ve Teslim alanlarımız nereleridir? Teslim Sürelerimiz ve Taşıma Fiyatlarımız nasıldır? Ne tür araçlar ile hizmet vermekteyiz? gibi konulara açıklık getirmeye çalışacağız.

Bursa Nakliye Ambarı CCS Lojistik Kimdir?

CCS, Komple Taşımacılık ve Parsiyel Taşımacılıktan, Ambar Taşımacılığı ve Market Taşımacılığına kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılar. Zeytinburnu Ambarların kapanması ile Orhanlı İstanbul Bursa Arası Ambar Taşımacılık hizmetinin yeni merkezi haline gelmiştir. Bu süreçte firmamız, müşterilerine en kaliteli Bursa Nakliye Ambarı, Bursa Ambar Taşımacılığı hizmetini en ucuz fiyatlarla sunmuştur.

Bursa Nakliye Ambarı Firmaları

Peki, sizden başka İstanbul Bursa Arası Nakliye Firmaları, başka Bursa Ambarı yok mu? Elbette var; hem de belki onlarca… Ama CCS onlardan farklıdır. Her şeyden önce doğru, dürüst ve şeffaftır. “Geliyoruz” deyip gelmeyen, “ürününüzü bugün yola çıkartıyoruz” deyip çıkartmayan, “kargonuz yarım saat içinde teslim oluyor” deyip sizi günlerce oyalayanlardan değildir. CCS ne yapacaklarsa onu söyler; ne söylemişse de onu yapar. Söz verdiği saatte alımları; taahhüt ettiği vakitte de teslimatları gerçekleştirir. Nadiren de olsa bir aksaklık olduğunda ise müşterilerini derhal bilgilendirir; kimseye tatsız sürprizler yaşatmaz. CCS Bursa Nakliye Ambarı, Bursa Parça Yük Taşımacılığı, Bursa Ambar Taşımacılığı hizmetinde uzun araç bekleme süreleri yoktur. Tüm alımlar ihbarda bulunduğunuz gün alınır ve yine aynı gün yola çıkartılır. Öte yandan bizimle çalışarak tüm nakliye, ambar ve kargo işlerinizi tek elden çözmüş olur; 20 den fazla ambar ve nakliyeci ile ayrı ayrı uğraşmazsınız.

CCS Taşıdıkları ve Taşımadıkları

Bildiğiniz gibi kargo firmaları kolili olmayan, ağır, geniş ya da içeriği sıvı olan ürünlerinizi taşımazlar. Oysaki Bursa Nakliye Ambarı, ağırlık, hacim ve ambalaj sınırlaması olmaksızın her türlü İstanbul Bursa Ambar Taşımacılık işinizi sorunsuzca gerçekleştirir. Buna göre bidon, varil, İBC tank, çuval, palet, koli içindeki ya da dökme haldeki tüm ürünlerinizi bizimle sevk edebilirsiniz. Her türlü ham madde, kimyevi madde, plastik malzeme, ambalaj malzemesi, havalandırma malzemenizi bizimle taşıtabilirsiniz. Taşımacılık hizmet kapsamımızda kabul edemediğimiz yegâne ürünler taşınması suç ve yasak kapsamında olanlar ile yetki alanımızda olmayanlardır.

CCS Nerelerden Alım Yapar?

CCS, İstanbul Bursa Ambar Taşımacılık firmaları, İstanbul Bursa Arası Nakliye Firmaları içinde en geniş kapsamlı çalışan nakliye şirketidir. Buna göre 20 den fazla toplama aracı ile Anadolu Yakası tüm ilçelerinden alım yapar. CCS Lojistik “hemen geliyoruz” deyip gelmeyen, sizi saatlerce oyalayan, akabinde de “araç arızalandı” diyerek alımın yapılamayacağını söyleyenlerden değildir. Tüm Bursa Nakliye Ambarı, Bursa Ambar Taşımacılık, Bursa Parça Yük Taşımacılığı işleriniz için bizlere bir telefon açmanız yeterlidir. Bursa Ambarı Anadolu Yakası denilince akla gelen ilk isim CCS Lojistiktir.

CCS Nerelere Teslim Yapar?

Firmamız Bursa Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi  ve Yenişehir ilçelerine hizmet vermektedir. Firmamız bu özelliği ile tüm İstanbul Bursa Arası Nakliye Firmaları içinde en geniş dağıtım ağına sahip olan kuruluştur.

CCS Teslim Süreleri

Peki, Bursa teslimatlarını kaç günde gerçekleştiriyoruz? Firmamız sizlerden aldığı kargoları sadece 1 iş günü içinde Bursa’ya ulaştırır. Firmamız bu özelliği ile tüm Bursa Nakliye Ambarı firmaları içinde en hızlı dağıtım ağına da sahip olan kuruluştur. Alıcıları Merkezde bulunan tüm ürünlerin teslimatı aynı gün içinde yapılır. Diğer ilçe teslimatları ise çevre dağıtım planı çerçevesinde haftanın belirli günleri yapılır. İşi acele olan ve dağıtım gününü beklemek istemeyen müşterilerimize ise komple kamyonetler vasıtası ile ekspres dağıtım hizmeti de sunulmaktadır. Hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız ya da Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Taşıma Fiyatlarımız

Anlık fiyat almak ve gönderi yapmak için lütfen sistemimize üye olunuz.