İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI

CCS Lojistik > Ambarlarımız > ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI

Eskişehir Ambarı Anadolu Yakası firmamız, Tuzla Ambarları içerisinde, müşterilerine her türlü Eskişehir Parsiyel Taşımacılık, Eskişehir Nakliye Ambarı, Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Bu yazımızda size, CCS Eskişehir Nakliye Ambarı kimdir? Tuzla Bölgesinde İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık hizmeti veren diğer firmalar kimlerdir? Bizleri rakiplerimizden ayıran özellikler nelerdir? Alım ve Teslim alanlarımız nereleridir? Teslim Sürelerimiz ve Taşıma Fiyatlarımız nasıldır? Ne tür araçlar ile hizmet vermekteyiz? Ürünleriniz tarafımızca sigortalı mı taşınmaktadır? gibi konulara açıklık getirmeye çalışacağız.

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI CCS LOJİSTİK

CCS Lojistik Eskişehir Nakliye Ambarı, tüm lojistik ihtiyaçlarınızı tek elden karşılayan bir firmadır. Zeytinburnu Ambarların kapanması ile Tuzla Ambarları daha da önem kazanmış; böylece Tuzla, İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık hizmetinin yeni merkezi haline gelmiştir. Bu süreçte firmamız, müşterilerine tüm İstanbul Eskişehir Arası Nakliye Firmaları içinde en kaliteli Eskişehir Nakliye Ambarı, Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı, Eskişehir Parsiyel Taşımacılık hizmetlerini en ucuz fiyatlarla sunmaktadır. CCS Eskişehir Ambarı Anadolu Yakası tüm bu ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızdadır.

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI FİRMALARI

Peki, sizden başka İstanbul Eskişehir Arası Nakliye Firmaları, yok mu? Elbette var; hem de belki onlarca… Ama CCS onlardan farklıdır. Her şeyden önce doğru, dürüst ve şeffaftır. “Geliyoruz” deyip gelmeyen, “ürününüzü bugün yola çıkartıyoruz” deyip çıkartmayan, “kargonuz yarım saat içinde teslim oluyor” deyip bizi günlerce oyalayan Eskişehir Ambarı Anadolu Yakası, İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık Firmalarından değildir. Ne yapacaklarsa onu söyler; ne söylemişse de onu yapar. Söz verdiği saatte alımları; taahhüt ettiği vakitte de teslimatları gerçekleştirir. Nadiren de olsa bir aksaklık olduğunda ise müşterilerini derhal bilgilendirir; kimseye tatsız sürprizler yaşatmaz. CCS Eskişehir Nakliye Ambarı, Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı, Eskişehir Parsiyel Taşımacılık hizmetinde uzun araç bekleme süreleri yoktur. Tüm alımlar ihbarda bulunduğunuz gün alınır ve yine aynı gün yola çıkartılır. Öte yandan bizimle çalışarak tüm nakliye, ambar ve kargo işlerinizi tek elden çözmüş olur; 20 den fazla ambar ve nakliyeci ile ayrı ayrı uğraşmazsınız.

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI TAŞIDIKLARI VE TAŞIMADIKLARI

Bildiğiniz gibi kargo firmaları kolili olmayan, ağır, geniş ya da içeriği sıvı olan ürünlerinizi taşımazlar. Oysaki Eskişehir Nakliye Ambarı, ağırlık, hacim ve ambalaj sınırlaması olmaksızın her türlü İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık işinizi sorunsuzca gerçekleştirir. Buna göre tüm dökme haldeki ya da bidon, varil, IBC tank, çuval, palet ya da koli içindeki, her türlü ham madde, kimyevi madde, plastik malzeme, ambalaj malzemesi, havalandırma malzemesi, vs sanayi ürünlerinizi Eskişehir Nakliye Ambarı vasıtası ile sevk edebilirsiniz. Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı, Eskişehir Parsiyel Taşımacılık hizmet kapsamımızda kabul edemediğimiz yegâne ürünler taşınması suç ve yasak kapsamında olanlar ile yetki alanımızda olmayanlardır. CCS Eskişehir Ambarı, Eskişehir Ambarı Anadolu Yakası, İstanbul Eskişehir Arası Nakliye Firmaları içinde lider firmadır.

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI NERELERDEN ALIM YAPAR?

Tuzla Ambarları içinde faaliyet gösteren firmamız, İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık firmaları, İstanbul Eskişehir Arası Nakliye Firmaları içinde en geniş kapsamlı çalışan nakliye şirketidir. Buna göre 20 den fazla toplama aracı ile Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerinden alım yapar. Tüm Eskişehir Nakliye Ambarı, İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık, Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı,  Eskişehir Parsiyel Taşımacılık işleriniz için bizlere bir telefon açmanız yeterlidir. Eskişehir Ambarı Anadolu Yakası denilince akla gelen ilk isim CCS Lojistiktir.

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI NERELERE TESLİMAT YAPAR?

Tuzla Ambarları dahilinde faaliyet gösteren İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık firmamız Eskişehir Merkez ve  Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Tepebaşı ilçelerine Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı, Eskişehir Parsiyel Taşımacılık, hizmeti vermektedir. Firmamız bu özelliği ile tüm Eskişehir Ambarı Anadolu Yakası ve tüm İstanbul Eskişehir Arası Nakliye Firmaları içinde en geniş dağıtım ağına sahip olan kuruluştur.

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI TESLİM SÜRELERİ

Peki, Eskişehir Nakliye Ambarı teslimatlarını kaç günde gerçekleştiriyoruz? CCS İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık firmamız, İstanbul Anadolu Yakasındaki adreslerinizden aldığı kargolarınızı sadece 1 iş günü içinde Eskişehir’e ulaştırır. Firmamız bu özelliği ile Tuzla Eskişehir Ambarı ve İstanbul Eskişehir Arası Nakliye Firmaları içinde en hızlı dağıtım ağına da sahip olan kuruluştur. Alıcıları Merkezde bulunan tüm ürünlerin teslimatı aynı gün içinde yapılırken diğer ilçe teslimatları ise çevre dağıtım planı çerçevesinde haftanın belirli günleri yapılır. İşi acele olan ve dağıtım gününü beklemek istemeyen Eskişehir Nakliyat Ambarı müşterilerimize ise komple kamyonetler vasıtası ile ekspres dağıtım hizmeti de sunulmaktadır. Hangi ilçelere haftanın hangi günleri teslimat yapıldığını öğrenmek ve tüm Eskişehir Ambar Taşımacılık, Eskişehir Nakliye Ambarı,  Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı, Eskişehir Parsiyel Taşımacılık servis detaylarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI TAŞIMA FİYATLARI

Peki, Eskişehir Nakliye Ambarı, İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık Fiyatları nasıldır? Emin olunuz ki hem fiyat hem de fiyatlama modeli olarak tüm Eskişehir Nakliye Ambarı ve tüm İstanbul Eskişehir Arası Nakliye Firmaları içinde en uygun, en hesaplı ve en ekonomik fiyatlar bizdedir. Sistemimizin en önemli özelliği aynı noktaya çıkan gönderi miktarı arttıkça birim fiyatın düşmesidir. Lütfen siz de her türlü Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı, Eskişehir Parsiyel Taşımacılık işinizde önce bizden fiyat alınız. Tüm Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı, Eskişehir Parsiyel Taşımacılık için bizi arayınız. Bizimle görüşmeden, bize danışmadan asla Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı Eskişehir Parsiyel Taşımacılık yapmayınız.

ESKİŞEHİR NAKLİYE AMBARI SİGORTALI TAŞIMACILIK

Eskişehir Ambarı Anadolu Yakası Firmamız çalıştığı tüm şoförlerin güvenlik araştırmalarını yapmış, tüm evraklarını da eksiksiz olarak almıştır. Öte yandan iş verdiğimiz tüm araçlar GPS aracılığı ile kesintisiz takip edilmektedir. Diğer taraftan tüm ürünleriniz her türlü hasar ve kayba karşı CCS Eskişehir Nakliye Ambarı güvencesi altında ve sigortalı olarak taşınmaktadır. Firmamız bu özelliği ile tüm Eskişehir Nakliye Ambarı ve İstanbul Eskişehir Arası Nakliye Firmaları içinde en güvenli İstanbul Eskişehir Ambar Taşımacılık dağıtım ağına sahip olan organizasyondur. Bu aşamada sizlere düşen tek yükümlülük sigorta limitlerini öğrenmek; gerekiyorsa ek sigorta yaptırmak ve mutlaka gönderilerinizi sağlam şekilde ambalajlayarak teslim etmektir. Sizin de Eskişehir Parça Yük Taşımacılığı, Eskişehir Parsiyel Taşımacılık işiniz mi var? Sigortalı ve güvenli taşıma için mutlaka bize danışın. Bizi Facebook Sayfamızdan da takip edebilirsiniz.