İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Kayseri Nakliye Ambarı

CCS Lojistik > Ambarlarımız > Kayseri Nakliye Ambarı

Kayseri Nakliye Ambarı mı Arıyorsunuz?

Kayseri Nakliye Ambarı ihtiyacınız mı var? Kayseri Ambar Taşımacılığı mı yaptıracaksınız? Ama halen çalıştığınız partneriniz ile sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Örneğin alımlarınız gününde yapılmıyor mu? Gönderileriniz zamanında yola çıkmıyor; taahhüt edilen sürelerde teslim edilmiyor mu? Ya da kalitesiz hizmet anlayışından kaçayım derken bu kez de fahiş fiyat uygulamasına mı tutuldunuz?  Demek ki henüz CCS Lojistik ile tanışmadınız. Ama üzülmeyin. Zira en azından şu anda doğru adreste, doğru satırları okumaktasınız… Bu yazımızda Kayseri Nakliye Ambarı ve Kayseri Ambar Taşımacılığı nedir? Anadolu Yakası Ambarlar nerededir? İstanbul-Kayseri Arası çalışan Nakliye Firmaları kimlerdir? CCS Lojistik’i diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir? Nerelerden alım yapar, nerelere teslimat gerçekleştiririz? Neleri taşır, neleri taşımayız? Teslim sürelerimiz ve fiyatlarımız nasıldır? gibi konulara açıklık getirecek; Kayseri Nakliye Ambarı ve Kayseri Ambar Taşımacılığı ile ilgili tüm sualleri yanıtlayacağız.

 

Kayseri Nakliye Ambarı Taşımacılığı Nedir? İnceleyelim

Ambar Taşımacılığı Parsiyel Taşımacılığın bir varyasyonu… Temel mantık aynı: bir aracın birden fazla göndericiye tahsis edilmesi… En bariz farklılık ise Ambar Taşımacılığı modelinde adresten alım ve adrese teslim işlemlerinin şehirlerarası araçlar ile değil; küçük dağıtım ve toplama araçları ile yapılması…Buna göre adresinizden alınan ürünler çıkış aktarma merkezlerinde birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenmekte; varış transfer merkezlerinde ise ayrıştırılan yükler yine küçük araçlar vasıtası ile alıcılarına teslim edilmekte.. Diyelim ki tek bir adrese 1-2 palet ürününüz var ve komple kamyon araçlar ve parça yük araçları pahalı kalıyor… Ya da ürünleriniz içerik veya ambalajlarından ötürü kargo firmalarınca kabul edilmiyor… İşte tam da bu noktada ambarlar imdadınıza yetişmekte… (Ambar Taşımacılığı işleyişi hakkında detaylı bilgi almak ve bu konudaki yazımızı okumak için lütfen LİNKİ tıklayınız.)

Kayseri Nakliye Ambarı İşlerinde Karşılaşılan Problemler Nelerdir?

Yetişiyorlar yetişmesine de; 50 senedir çözülememiş kronik problemleri ile de birlikte çıkıyorlar sahneye bu firmalar… Peki, nedir bu problemler? Aslında her gün bizzat yaşadığınız şeyler… Her şeyden önce birçok Ambar Firması Türkiye Geneli hizmet verememekte; sadece belli illere ya da belli bölgelere yönelik faaliyet gösterebilmekte… Bunun sonucu olarak müşteriler de sayıları neredeyse 20 ye varan ayrı ayrı Ambar Firmaları ile muhatap olmak zorunda kalmakta… İş sadece 20 ayrı ambarı aramakla kalsa yine iyi… Toplam kapasiteniz de bu yolla 20 ye bölünmüş olduğundan her biri nezrindeki öneminiz de minimize olmakta… Hal böyle olunca da “geliyoruz” deyip gelmeyen, “ürününüzü bugün yola çıkartıyoruz” deyip çıkartmayan, “kargonuz yarım saat içinde teslim oluyor” deyip sizi günlerce oyalayan firmalar ile yol almak durumunda kalıyorsunuz. Bu durumda ne yapmalıyız? Elbette seçici olmalıyız? Peki, Aydın Nakliye Ambarı seçim kriterlerimiz neler olmalı? Onu da aşağıda irdeleyeceğiz.

Kayseri Nakliye Ambarı Problemlerini Nasıl Aşabiliriz?

Yukarıda Ambar Taşımacılığının zorluklarından bahsetmiş; bunlarla karşılaşmamak için kesinlikle seçici olmamız gerektiğini vurgulamıştık. Peki, seçimimizi neye göre yapacak ve kiminle çalışacağız? Aslında bu sorunun yanıtı “kiminle asla çalışmamalıyız?” şeklindeki başka bir sorunun cevabında gizli… Firmanın tarihçesini ve işi nasıl yaptığını detaylıca irdeleyiniz. Sadece ucuzluk vaadi ile ortaya çıkan kişi ve kuruluşlara ise kesinlikle itibar etmeyiniz. Önce ciddi, güçlü ve kurumsal bir muhatap bulunuz; fiyat pazarlığı yapacaksanız da onunla yapınız.

Anadolu Yakası Ambarlar - Orhanlı Lojistik Merkezi

Zeytinburnu Ambarların kapanması ile Orhanlı İstanbul Kayseri Arası Ambar Taşımacılık hizmetinin yeni merkezi haline gelmiştir. İstanbul Nakliyeciler Sitesi Yönetimi tarafından işletilen Anadolu Yakası Ambarlar’a geldiğinizde buranın profesyonel bir yapı tarafından yönetiliyor ve denetleniyor olduğunu derhal anlarsınız.  Burada aynı zamanda Kayseri Nakliye Ambarı ve Kayseri Ambar Taşımacılığı hizmeti veren birçok firma olduğunu da göreceksiniz. Peki, ama hepsi aynı mı? Elbette değil… Firmamız CCS Lojistik’i diğerlerinden ayıran özellikleri ise aşağıda izah etmeye çalışacağız.

Peki, CCS'nin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Yaygın Toplama ve Dağıtım Ağı: CCS, 21 İlden toplama yapar ve Türkiye’nin 81 il ve 922 ilçesine teslimat gerçekleştirir. Bizimle çalışarak farklı onlarca ambarla ayrı ayrı uğraşmaktan kurtulursunuz.

Hızlı Araç Tedarik Becerisi: Tarafımıza bildirilen tüm ihbarlar en fazla yarım saat içinde karşılanır.

Verilen Söze Sadakat: CCS daima sözünün arkasındadır. Sonunda zarar edecek dahi olsa verdiği söze sadakatten asla vazgeçmez. 

Geniş Hizmet Yelpazesi: Firmamız sadece bir Kayseri Nakliye Ambarı değildir. O aynı zamanda Komple Taşımacılıktan Parsiyel Taşımacılığa, Zincir Market Taşımacılığından Dedike Araç Organizasyonuna kadar ihtiyacınız olan tüm lojistik hizmetleri sizlere tek elden sunan mükemmel bir çözüm ortağıdır.

Öngörülebilir ve Hesaplı Fiyatlar: Fiyatlarımız son derece şeffaf ve hesaplıdır. 

Süratli Teslimat: Türkiye’nin her noktasına maksimum 1-3 işgünü içinde teslimat yapmaktayız.

Takip Edilebilir Süreçler: Tüm gönderilerinizi sistemimiz üzerinden anlık olarak takip edebilir ve teslim evrak görüntülerine ulaşabilirsiniz. 

CCS ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi Facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Her Türlü Kayseri Nakliye Ambarı İhtiyacınızda Bizi Arayınız.

Kaliteli hizmete hesaplı fiyatlarla mı sahip olmak istiyorsunuz? Her Türlü Kayseri Nakliye Ambarı ya da Kayseri Ambar Taşımacılığı işinizde bizi arayabilir, bize yazabilir ya da doğrudan sistemimiz üzerinden araç talep edebilirsiniz. 

Peki, Neleri Taşıyor; Neleri Taşımıyoruz?

Bildiğiniz gibi kargo firmaları kolili olmayan, ağır, geniş ya da içeriği sıvı olan ürünlerinizi taşımazlar. Anadolu Yakası Ambarlar bünyesinde faaliyet gösteren CCS Kayseri Nakliye Ambarı, ağırlık, hacim ve ambalaj sınırlaması olmaksızın her türlü Kayseri Ambar Taşımacılığı yükünüzü güvenle taşır. Buna göre tüm dökme haldeki ya da bidon, varil, IBC tank, çuval, palet ya da koli içindeki, her türlü ham madde, kimyevi madde, plastik malzeme, ambalaj malzemesi, havalandırma malzemesi, vs sanayi ürünlerinizi bizim ile sevk edebilirsiniz. CCS, her türlü Kayseri Nakliye Ambarı, Kayseri Ambar Taşımacılığı işinizde yanınızdadır Kabul edemediğimiz yegâne ürünler taşınması suç ve yasak kapsamında olanlar ile yetki alanımızda olmayanlardır.

Kayseri'de Nerelere Teslimat Gerçekleştiriyoruz?

Anadolu Yakası Ambarlar içinde faaliyet gösteren firmamız, 20 den fazla toplama aracı ile müşterilerinden alım yapar. CCS Lojistik Kayseri Nakliye Ambarı, “hemen geliyoruz” deyip gelmeyen, sizi saatlerce oyalayan, akabinde de “araç arızalandı” diyerek alımın yapılamayacağını söyleyen birtakım Kayseri Ambar Taşımacılığı Firmaları gibi değildir. Tüm Kayseri Nakliye Ambarı ve Kayseri Ambar Taşımacılığı işleriniz için sistemimize üye olmanız yeterlidir. Firmamız, Kayseri Merkez ve Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar ve Yenipazar ilçelerine teslimat yapmaktadır. Firmamız bu özelliği ile tüm Kayseri Nakliye Ambarı ve Kayseri Ambar Taşımacılığı Firmaları içinde en geniş dağıtım ağına sahip olan kuruluştur.

Teslim Sürelerimiz ve Fiyatlarımız Nasıldır?

CCS adreslerinizden aldığı kargolarınızı sadece 1 iş günü içinde Kayseri’ya ulaştırır. Firmamız bu özelliği ile en hızlı dağıtım ağına da sahip olan kuruluştur. Peki, ilçe teslimatlarında süre nedir? Onlar da çevre dağıtım planı çerçevesinde haftanın belirli günleri yapılır. Bu noktada da yine işi acele olan ve dağıtım gününü beklemek istemeyen müşterilerimiz olabilmektedir. Bu tip müşterilerimize ise komple kamyonetler vasıtası ile ekspres dağıtım hizmeti de sunulmaktadır. Kayseri Nakliye Ambarı çevre dağıtım planı hakkında detay bilgi almak ve hangi ilçelere haftanın hangi günleri teslimat yapıldığını öğrenmek için lütfen bizi arayınız. Anlık fiyat almak ve gönderi yapmak için lütfen sistemimize üye olunuz.

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS ile Taşımacılık Artık Çok Kolay...

Related Posts