İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Doğu Anadolu Bölgesi Ambar

Doğu Anadolu Bölgesi Ambar

Doğu Anadolu Bölgesi Ambar Taşımacılığı, Türkiye Geneli Ambar Taşımacılık hizmetimizin bölgesel bir alt varyasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hizmet modelimizin merhaleleri aşağıdaki gibidir:

Toplama (Pick-up): Bu aşamada Doğu Anadolu Bölgesi Ambar malzemeleriniz, ihbarlarınız doğrultusunda, küçük toplama araçları ile adreslerinizden alınır ve transfer merkezimize getirilir.

Birleştirme (Consolidation): Transfer merkezlerimize değişik adreslerden gelen, fakat aynı varış merkezlerine gidecek Doğu Anadolu Bölgesi Ambar ürünleri burada konsolide edilir yani birleştirilir ve o ile ait şehirlerarası taşıma aracına yüklenir.

Şehirlerarası Taşıma (Line Haul): Şehirlerarası taşıma aracına yüklenen Doğu Anadolu Bölgesi Ambar gönderileriniz hiç zaman kaybetmeden aynı gün yola çıkar ve en fazla 2-3 işgünü içinde alıcılarına ulaşır.

Ayrıştırma (Deconsolidation): Varış transfer merkezine ulaşan araçlarımız buralarda derhal boşaltılır ve Doğu Anadolu Bölgesi Ambar yükleriniz, dağıtım adreslerine göre ayrıştırılır.

Dağıtım (Drop-off): Varış transfer merkezinde ayrıştırılan Doğu Anadolu Bölgesi Ambar eşyalarınız, küçük dağıtım araçlarına yüklenerek alıcılarına teslim edilir. Teslimat detayları ise müşterilerimize online olarak raporlanır.

Doğu Anadolu Bölgesi Ambar Avantajları

Kargo firmaları “yüklenip indirilmeleri zor olduğu” gerekçesi ile 100 kg’den ağır kargoları, uzunluğu 3 m’den fazla ürünleri ve hacmi 700 desi’den büyük eşyaları taşımazlar. Ayrıca içeriği sıvı olan gönderileri de kargo firmaları vasıtası ile taşıma imkanı yoktur. Paletli ürünler, bidon, varil, fıçı ve IBC tank içindeki malzemeler,  borular, big bag çuvallar ile birlikte buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makinaları, derin dondurucular ve sanayi tip klimalar da ne yazık ki yasaklı gruba girmektedirler. Bu tip gönderileriniz çıktığında adresiniz mecburen Ambar Taşımacılığı ve Nakliye Ambarı firmaları olmaktadır. Üstelik  Ambar Taşımacılığı fiyatları da kargo ücretlerine göre son derece hesaplıdır.

Ancak Doğu Anadolu Bölgesi Ambar hizmeti veren firmalar sayıca çok fazla değildir. Üstelik bu tip Nakliye Ambarı işletmeleri ile çalışmanın bir çok riski de vardır. Aşağıda bu riskleri ve CCS’nin diğerlerinden nasıl farklılaştığını anlatacağız.

 

Doğu Anadolu Bölgesi Ambar Firmaları ve CCS

CCS Lojistik bildiğiniz klasik ambarlardan değildir. Onlar gibi çalışmaz. Peki farkınız nedir? diye merak ediyorsanız cevapları aşağıda bulacaksınız.

Geniş Toplama Alanı: Çorlu, İstanbul Avrupa ve Anadolu, Gebze, Sakarya, Düzce, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Eskişehir, Afyon, Kütahya, İzmir, Muğla, Denizli, Antalya, Adana, Konya, Kayseri ve Samsun Ofislerimiz ile Türkiye geneli hizmetinizdeyiz. Tüm Doğu Anadolu Ambar gönderileriniz için bizi arayarak araç çağırmanız yeterlidir. Söz verdiğimiz saatte araçlarımız işletmenizde olacaktır.

Yaygın Hizmet Ağı : Yukarıda saydığımız merkezlerden Doğu Anadolu Bölgesi il ve ilçelerinin tamamına servisimiz vardır. CCS ile çalışarak 20 den fazla Nakliye Ambarı ile uğraşmak zorunda kalmaz; tüm Doğu Anadolu Bölgesi Ambar Taşımacılığı işlerinizi tek elden yönetebilirsiniz.

Düzenli Çıkış : Firmamız sizlerden teslim aldığı Doğu Anadolu Bölgesi Ambar ürünlerini asla depolarında bekletmez; aynı gün yola çıkartır.

Düşük Hasar ve Kayıp Oranı : Firmamız Doğu Anadolu Bölgesi Ambar taşıma işlerini ağırlıklı olarak parça araçlar ile yapmaktadır. Buna bağlı olarak aktarma ve elleçleme sayısı klasik ambarlara göre fevkalade azalmakta; hasar ve kayıp oranı da minimize olmaktadır.

Kısa Teslim Süreleri : Biliyoruz ki uzadıkça uzayan ambar teslim sürelerinden bıktınız. CCS de ise İl ve ilçe merkezlerine çıkan yükleriniz sadece 2-3 işgününde alıcılarına ulaştırılır.

  Hesaplı Fiyatlar: Diğer Ambar Taşımacılığı firmalarından farklı olarak CCS sizlere sabit ve hesaplı fiyatlar sunar.

Anlık Takip ve Periyodik Raporlama: Klasik Nakliye Ambarı işletmelerinde anlık statü takibi mümkün olmadığı gibi irsaliye görüntülerine ulaşma şansı da yoktur. Firmamız ise sistemimiz üzerinden size tüm bu olanakları sağlar.

Doğu Anadolu Bölgesi Ambar Servisi Verdiğimiz İller

Firmamız CCS Lojistik, Doğu Anadolu Bölgesi Ambar Hizmeti kapsamında Ağrı, Ardahan, Bitlis, Bingöl, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkâri, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Şırnak, Tunceli ve Van illerimize, günlük ve düzenli olarak,

Ağrı Ambarı

Ardahan Ambarı

Bingöl Ambarı

Bitlis Ambarı, Elazığ Ambarı, Erzincan Ambarı, Erzurum Ambarı, Hakkâri Ambarı, Iğdır Ambarı, Kars Ambarı, Malatya Ambarı, Muş Ambarı, Şırnak Ambarı, Tunceli Ambarı ve Van Ambarı hizmetleri vermektedir. Detaylı bilgi almak istediğiniz İl isminin üzerini tıklayarak ilgili sayfaya yönlenebilir ve bu şekilde söz konusu ambarımız hakkında daha teferruatlı malumata erişebilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesi Ambar Taşımacılığı Teslim Sürelerimiz

Teslim Sürelerimiz, Parsiyel Taşımacılık terminlerimiz ile aynıdır. Buna göre Doğu Anadolu Bölgesi dahilindeki tüm il merkezlerine ve merkeze bağlı ilçelere çıkacak gönderilerinizi sadece 2-3 işgününde teslim ediyoruz. Ancak teslim adreslerinin ilçeler ya da köyler olması durumunda karşımıza burada basitçe formüle edemeyeceğimiz çok sayıda değişken çıkar. Her ilin her ilçesinin teslim süresi farklılık göstermektedir. Buna göre her gönderiniz için bizden müstakil olarak teslim tarihi istemenizi öneririz. Etraflı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Bizden haberler almak için ise Facebook sayfamızı takip ediniz.

Fiyatlarımız

Doğu Anadolu Bölgesi Ambar işiniz mi var?  Fiyat mı almak istiyorsunuz? Öncelikle fiyatlarımız nasıl belirleniyor; kısaca ondan bahsedelim. Fiyata etki eden değişkenler, yükleme ve boşaltma adresleri, hacim, ağırlık ve adet bilgileridir. Dolayısı ile lütfen öncelikle bunları netleştirin ve akabinde hemen bizi arayın. Bu bilgiler doğrultusunda fiyatları birlikte oluşturalım. Rakam ne çıkarsa çıksın; bilmelisiniz ki her zaman piyasadaki emsallerinden aşağıda kalacaktır… 

Fiyatlandırma Detayları

Tüm fiyatlarımızı, fiyatlandırma detaylarımızı görmek ve çalışma prensiplerimizi okumak için lütfen aşağıdaki kutucukları tıklayınız. Fiyatlandırma Detayları

Fiyatlandırma Detayları

Yardım mı Gerekli?

Lütfen aşağıdaki e-posta adresimiz üzerinden bize yazın. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Ya da hiç beklemeden bizi telefonla arayın.

info@ccslojistik.com.tr0 (541) 887 75 75

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS ile Taşımacılık Artık Çok Kolay...