İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Ege Bölgesi Ambar Taşımacılığı

Ege Bölgesi Ambar Taşımacılığı

Ege Bölgesi Ambar Taşımacılığı, Türkiye Geneli Ambar Taşımacılık hizmetimizin bölgesel bir alt varyasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hizmet modelimizin merhaleleri aşağıdaki gibidir:

Pick-up: Toplama süreci olarak adlandırdığımız bu aşamada Ege Bölgesi İllerine gidecek malzemeleriniz, ihbarlarınız doğrultusunda, küçük toplama araçları ile adreslerinizden alınır ve transfer merkezimize getirilir.

Consolidation: Transfer merkezlerimize değişik adreslerden gelen, fakat aynı varış merkezlerine gidecek ürünler burada konsolide edilir yani birleştirilir ve o ile ait şehirlerarası taşıma aracına yüklenir.

Line Haul: Şehirlerarası taşıma aracına yüklenen kargolarınız hiç zaman kaybetmeden aynı gün yola çıkar ve yükleme – boşaltma adresleri arasındaki mesafe 900 Kilometre ve altı  lokasyonlara 1 işgününde;  bunun üzerindeki noktalara ise en fazla 2 işgününde ulaşır.

Deconsolidation: Varış transfer merkezine ulaşan araçlarımız buralarda derhal boşaltılır ve gelen malzemeler, dağıtım adreslerine göre ayrıştırılır.

Drop-off: Varış transfer merkezinde ayrıştırılan ürünler, küçük dağıtım araçlarına yüklenerek alıcılarına teslim edilir. Teslimat detayları ise müşterilerimize online olarak raporlanır.

Ege Bölgesi Ambar Taşımacılığı Avantajları

Kargo firmaları “yüklenip indirilmeleri zor olduğu” gerekçesi ile 100 kg’den ağır kargoları, uzunluğu 3 m’den fazla ürünleri ve hacmi 700 desi’den büyük eşyaları taşımazlar. Ayrıca içeriği sıvı olan gönderileri de kargo firmaları vasıtası ile taşıma imkanı yoktur. Paletli ürünler, bidon, varil, fıçı ve IBC tank içindeki malzemeler,  borular, big bag çuvallar ile birlikte buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makinaları, derin dondurucular ve sanayi tip klimalar da ne yazık ki yasaklı gruba girmektedirler. Bu tip gönderileriniz çıktığında adresiniz mecburen Ambar Taşımacılığı ve Nakliye Ambarı firmaları olmaktadır. Üstelik  Ambar Taşımacılığı fiyatları da kargo ücretlerine göre son derece hesaplıdır. Ancak bu tip Nakliye Ambarı işletmeleri ile çalışmanın bir çok riski de vardır. Aşağıda bu riskleri ve CCS’nin diğerlerinden nasıl farklılaştığını anlatacağız.

 

Ege Bölgesi Nakliye Ambarı Firmaları ve CCS

CCS Lojistik bildiğiniz klasik ambarlardan değildir. Onlar gibi çalışmaz. Peki farkınız nedir? diye merak ediyorsanız cevapları aşağıda bulacaksınız.

 

Geniş Toplama Alanı: Çorlu, İstanbul Avrupa ve Anadolu, Gebze, Sakarya, Düzce, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Eskişehir, Afyon, Kütahya, İzmir, Muğla, Denizli, Antalya, Adana, Konya, Kayseri ve Samsun Ofislerimiz ile Türkiye geneli hizmetinizdeyiz. Sistemimize giriş yaparak araç çağırmanız yeterlidir. Söz verdiğimiz saatte araçlarımız işletmenizde olacaktır.

Yaygın Hizmet Ağı : Yukarıda saydığımız merkezlerden Türkiye’nin 81 il ve 922 ilçesine servisimiz vardır. CCS ile çalışarak 20 den fazla Nakliye Ambarı ile uğraşmak zorunda kalmaz; tüm Ambar Taşımacılığı işlerinizi tek elden yönetebilirsiniz.

Düzenli Çıkış : Firmamız sizlerden teslim aldığı ürünleri asla depolarında bekletmez; aynı gün yola çıkartır.

Düşük Hasar ve Kayıp Oranı : Firmamız taşıma işlerini ağırlıklı olarak parça araçlar ile yapmaktadır. Buna bağlı olarak aktarma ve elleçleme sayısı klasik ambarlara göre fevkalade azalmakta; hasar ve kayıp oranı da minimize olmaktadır.

Kısa Teslim Süreleri : Biliyoruz ki uzadıkça uzayan ambar teslim sürelerinden bıktınız. CCS de ise İl ve ilçe merkezlerine çıkan yükleriniz sadece 1 işgününde alıcılarına ulaştırılır.

  Hesaplı Fiyatlar: Diğer Ambar Taşımacılığı firmalarından farklı olarak CCS sizlere sabit ve hesaplı fiyatlar sunar.

Anlık Takip ve Periyodik Raporlama: Klasik Nakliye Ambarı işletmelerinde anlık statü takibi mümkün olmadığı gibi irsaliye görüntülerine ulaşma şansı da yoktur. Firmamız ise sistemimiz üzerinden size tüm bu olanakları sağlar.

Ege Bölgesi Ambar Taşımacılığı Hizmet Verdiğimiz İller

Firmamız tüm Ege Bölgesi Ambar Taşımacılığı  firmaları içinde en geniş kapsamlı çalışan şirkettir. Buna göre CCS Lojistik, İzmir Ambarı, Manisa Ambarı, Aydın Ambarı, Denizli Ambarı, Muğla Ambarı, Afyon Ambarı, Kütahya Ambarı ve Uşak Ambarı hizmetleri verir. Detaylı bilgi almak istediğiniz İl isminin üzerini tıklayarak ilgili sayfaya yönlenebilir ve bu şekilde söz konusu ambarımız hakkında daha teferruatlı malumata erişebilirsiniz.

Ege Bölgesi Ambar Taşımacılığı Teslim Sürelerimiz

Teslim Sürelerimiz, Parsiyel Taşımacılık terminlerimiz ile aynıdır. Buna göre Ege Bölgesi dahilindeki tüm il merkezlerine ve merkeze bağlı ilçelere çıkacak gönderilerinizi sadece 1-2 işgününde teslim ediyoruz. Ancak teslim adreslerinin ilçeler ya da köyler olması durumunda karşımıza burada basitçe formüle edemeyeceğimiz çok sayıda değişken çıkar. Her ilin her ilçesinin teslim süresi farklılık göstermektedir. Buna göre her gönderiniz için bizden müstakil olarak teslim tarihi istemenizi öneririz. Etraflı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Bizden haberler almak için ise Facebook sayfamızı takip ediniz.

Fiyatlarımız

Aşağıdaki “hemen fiyat al” butonunu tıklayarak sistemimize giriş yapabilir; akabinde yükleme ve boşaltma adresleri, hacim, ağırlık ve adet bilgilerini girerek tüm Ambar Taşımacılığı Fiyatlarını anlık  olarak (instant price) görebilirsiniz. Teslim süreleri ve taşıma fiyatlarının dengelendiği standart ya da ekspres hizmet modellerinden birini seçebilir ya da “fiyat öner” butonuna basarak hedef fiyat belirtebilirsiniz. Üyelik işlemleri gözünüzü korkutmasın; sanılanın aksine son derece kolay ve basit… Sadece 1-2 dakikanızı alacaktır. Ya da bu işlemler gözünüzde büyüyorsa direkt bizi arayın; fiyatımızı hemen birlikte hesaplayalım. 

Fiyatlandırma Detayları

Tüm fiyatlarımızı, fiyatlandırma detaylarımızı görmek ve çalışma prensiplerimizi okumak için lütfen aşağıdaki kutucukları tıklayınız. Fiyatlandırma Detayları

Fiyatlandırma Detayları

Yardım mı Gerekli?

Lütfen aşağıdaki e-posta adresimiz üzerinden bize yazın. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Ya da hiç beklemeden bizi telefonla arayın.

info@ccslojistik.com.tr0 (541) 887 75 75

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS ile Taşımacılık Artık Çok Kolay...