İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Hakkımızda

Biz Kimiz?
CCS Lojistik > Hakkımızda

Sloganlarımız

  • Süratli TaşımacılıkKargolarınızı sizden teslim alır almaz, hiç vakit kaybetmeden aynı gün yola çıkartıyor; en hızlı ve en süratli şekilde alıcılarına ulaştırıyoruz.
  • Hesaplı FiyatKargolarınızı mümkün olan en hesaplı, en ekonomik şekilde taşıyor; tasarruf etmenize yardımcı olup bütçenize katkı sağlıyoruz.
  • Güvenli TaşımacılıkSevkiyatlarınızı hasarsız, kayıpsız ve zamanında gerçekleştirmek için özenle çalışıyor; yüklerinizi alıcısına sağlam ve eksiksiz teslim ediyoruz.

Biz Kimiz?

CCS Lojistik, komple ve parsiyel taşımacılıktan dedike araç taşımacılığına; zincir market taşımacılığından frigo taşımacılığa kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir

CCS Lojistik’in misyonu, sizin kazanç ve menfaatlerinizi gözetmek, size fayda sağlamak, güven ve rahatlık hissini birlikte sunmaktır. Özetle CCS Lojistik sizin için vardır; sizin memnuniyetiniz için çalışır.

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS olarak vizyonumuz, günlük başarılar ile yetinmemek; beklentilerin dahi ötesine geçerek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bizler, bu yolla rakiplerimizden somut çizgiler ile ayrışmayı ve sadece Türkiye’de değil, tüm dünya genelinde tanınan ve bilinen bir firma olmayı hedeflemekteyiz. 

İş Yapma Tarzımız

CCS Lojistik topluma ve bireye saygılıdır. Müşterilerine ve onların düşüncelerine önem ve değer verir. Verdiği sözlere daima sadıktır. Bu sebeple sadece tutabileceği sözler verir; verdiği sözleri ise daima yerine getirir. CCS, daima anlayışlı ve güler yüzlüdür. Hem iş bitirici hem de tedbirlidir. CCS’ nin en önemli özelliği, aracılık ettiği hizmetlere sağladığı katma değerlerdir. CCS kendisine bildirilen tüm alımları aynı gün içinde yapar; aldığı kargoları yine aynı gün içinde yola çıkartır. Yola çıkartılan ürünleri Türkiye’nin her noktasına 1-2 işgünü içinde teslim eder. Teslim detaylarını ise arzu ettiğiniz format ve periyodlarda raporlar

 

Tarihçemiz

2012

İşletmemiz, uzun yıllar boyunca Türkiye’nin en büyük kargo ve lojistik firmasında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra artık kendi adına çalışmak isteyen kurucumuz tarafından faaliyete geçirildi. İlk yılımızda verdiğimiz hizmetler, müşterilerimizin komple araç ihtiyaçlarının karşılanmasına aracılık etmekten ibaretti.

2013

Kuruluşumuzun henüz 1. yılında İstanbul’un lojistik merkezi konumundaki Orhanlı Nakliyeciler Sitesi içindeki ofisimize taşındık. Aynı yıl Ulaştırma Bakanlığının işletmeler için şart koştuğu yetki belgemizi ve çalışanlar için mecburi tuttuğu kişisel mesleki yeterlilik belgelerimizi aldık.

2013 – 2016

Bu yıllar arasında Komple Taşımacılık hizmetimizin yanına Parsiyel Taşımacılık, Ambar Taşımacılığı, Frigo Taşımacılık ve Dedike araç organizasyonu gibi ürünleri de ekleyerek hizmet yelpazemizi fevkalade genişlettik. Buna bağlı olarak müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarını tek elden karşılayan bir lojistik firmasına evrildik. Aynı dönem toplama amaçlı, küçük kamyonetlerden oluşan öz mal araç parkımızın kurulumunu da gerçekleştirdik.

2016 – 2017

Bu dönem uluslararası taşımacılık firmalarından acentelik almak sureti ile yurtdışı kara, hava ve deniz taşımacılığı hizmetlerine de aracılık etmeye başladık. Bu işlemler için gerekli H2 belgemizi de eşzamanlı olarak aldık. Öz mal araç parkımızı ise açık ve kapalı kasa 10 teker kamyonlar ile genişlettik.

2017 – Günümüz

Açtığımız ofisler üzerinden Türkiye’nin büyük kısmına hizmet verir hale geldik. Ayrıca yine bu dönem itibarı ile verdiğimiz tüm hizmetleri dijitalleştirme kararı aldık . Ve kimliğimize bir teknoloji şirketi olma özelliğini de ekleyerek faaliyetlerimize “dijital lojistik operatörü” sıfatı ile devam etmeye başladık. 

Türkiye Geneli

Hizmet Noktası

Sizin İçin Çalışan

Uzman Personel

Bize Güvenen

Aktif Müşteri

Taşınan

Palet, IBC, vs

Türkiye geneli yaygın 21 hizmet noktamızda çalışan 53 uzman personelimiz ile, geçen sene bize güvenen 447 müşterimize ait toplam 320.440 parça eşyayı güvenle alıcılarına teslim ettik. Yeni yılda da aynı şevk ve inanç ile hizmetinizdeyiz…

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS ile Taşımacılık Artık Çok Kolay...