İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Atina - Selanik -Patras

Firmamız, Yunanistan ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Bratislava - Košice - Prešov

Firmamız, Slovakya ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Lizbon - Porto - Braga

Firmamız, Portekiz ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Varşova, Krakow, Lodz

Firmamız, Polonya ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Üsküp, Manastır, Kumanova

Kuzey Makedonya ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmekteyiz. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Zürih, Bern, Cenevre

Firmamız, İsviçre ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Stokholm, Malmö, Göteborg

Firmamız, İsveç ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Madrid, Barselona, Valensia

Firmamız, İspanya ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Amsterdam, Rotterdam, Lahey

Firmamız, Hollanda ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Zagrep, Split, Riyeka

Firmamız, Hırvatistan ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Paris, Marsilya, Lyon

Firmamız, Fransa ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Kopenhag, Aarhus, Odense

Firmamız, Danimarka ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Prag, Brno, Ostrava

Firmamız, Çekya ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Sofya, Filibe, Varna

Firmamız, Bulgaristan ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Brüksel, Anvers, Gent

Firmamız, Belçika ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Viyana, Salzburg, Graz

Firmamız, Avusturya ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Berlin, Hamburg, Münih

Firmamız, Almanya ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Londra, Manchester

Firmamız, İngiltere ve Türkiye arasında düzenli olarak karşılıklı taşımalar gerçekleştirmektedir. Tüm FTL ve LTL taşımalarınız için lütfen bizi arayınız.

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS ile Taşımacılık Artık Çok Kolay...