İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75
İstanbul
İstanbul
Pzt - Cuma / 08:00 - 18:00
|
info@ccslojistik.com.tr
|
+90-541-887-75-75

Zincir Market Taşımacılığı

BİM, ŞOK, A 101 ve Tüm Diğer Marketlere Sorunsuz Teslimat
CCS Lojistik > Zincir Market Taşımacılığı

Zincir Market Taşımacılığı Nedir?

Zincir Market Taşımacılığı, komple ve parsiyel taşımacılık modellerinin bir alt türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Buna göre müşterilerden alınan ürünler, komple ya da parça yük araçları vasıtası ile marketlerin dağıtım merkezlerine taşınmaktadır. Yapılan iş teoride komple ve parsiyel taşımacılık modeli ile aynı olmakla birlikte pratikte bir çok konuda farklılaşmakta ve kendine özgü, spesifik bir işe dönüşmektedir. Sadece farklı mı? Hayır; bir o kadar da zor ve meşakkatli… Zincir Market tedarikçisi misiniz? Marketlere rutin veya proje bazlı toplu gönderiler mi yapmaktasınız? Bim Market Taşımacılık, Şok Market Taşımacılık, A101 Market Taşımacılık işleriniz mi var? Eğer cevabınız “evet” ise mutlaka bizi aramalı, bizimle tanışmalı ve bize danışmadan sevkiyat yapmamalısınız.  Peki, biz kimiz ve ne tür hizmetler vermekteyiz? 2000 Yılından bu yana Komple taşımacılıktan parsiyel taşımacılığa, ambar taşımacılığından kargo taşımacılığına ve şehir içi taşımacılıktan depolamaya kadar çok geniş bir alanda faaliyet gösteren firmamız bu kapsamda Zincir Market Taşımacılığı hizmetleri de sunmaktadır.

Zincir Market Taşımacılığı ve CCS

Buna göre ürünleriniz adresinizden alınır ve Şok, Migros, Carrefour, BİM, A101 gibi zincir marketlere termin tarihinde sorunsuz olarak teslim edilir. İhtiyaca göre depolama, ayrıştırma, stok takibi, vs gibi ek hizmetler de verilir. Buna göre her türlü Bim Market Taşımacılık, Şok Market Taşımacılık, A101 Market Taşımacılık işiniz için lütfen bizi arayınız.

Sık Sık Karşılaşılan Problemler

Tüm Bim Market Taşımacılık, Şok Market Taşımacılık, A101 Market Taşımacılık işlerinizde teslimattan önce kayıt yaptırmalı ve bu işi mutlaka sabah saatlerinde çözmelisiniz. Aksi takdirde fazladan 1 günü bekleyerek geçirebilirsiniz. Elbette iş kayıt yaptırmakla bitmemektedir; takip eden uzun bekleme sürelerine de hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Mal kabul esnasında evrakların örtüşmemesi nedeniyle ürünlerin teslim alınmaması, ürünlerin şoförlere taşıttırılıyor ve hatta ayrıştırılıyor olması, paletsiz ürün kabulü yapılmaması, paletleme ve streçleme hizmetleri verilmesi durumunda ise son derece fahiş fiyatlar talep ediliyor olması ise diğer olağan şeylerdir.

Bu nedenle birçok nakliye firması bu tip taşımacılığa sıcak bakmamaktadır. Oysaki tekrarlananlar hep aynı şeylerdir. Dolayısı ile sıkıntıların müsebbibi ne gönderici firmalar, ne de marketlerin mal kabul sorumlularıdır. Problem, dersine iyi çalışmayan, gerekli tedbirleri almayan ya da alamayan dolayısı ile iyi organize olamayan taşıma firmalarındadır. Firmamız ise Zincir Market Taşımacılığı hususunda uzmandır. Her marketin kendine özgü ne gibi hassasiyetleri olduğunu bilir.  Müşterilerini ve sürücülerini bu konularda uyarır; kendi de gerekli tedbirlerini alır ve ona göre organize olur.

Alınan Tedbirler

Tüm Bim Market Taşımacılık, Şok Market Taşımacılık, A101 Market Taşımacılık, vs Zincir Market Taşımacılığı ürün alımlarımız esnasında ürünleriniz dikkatlice sayılır. Tespit edilen bilgilerin irsaliye ile örtüşüp örtüşmediği teyit edilir. Sipariş numaraları irsaliye üzerine not düşülür. Diğer taraftan kolilerin sağlamlığı da itina ile kontrol edilir. Zincir Market Taşımacılığı yapan araçlara başka ürünler yüklenmez. Bu şekilde sürücülerin üzerinde beklemelere bağlı oluşabilecek “diğer ürünler gecikiyor” baskısı ortadan kaldırılır.

Yüklemeler LIFO (Last In First Out) yöntemiyle gerçekleştirilir. Buna göre ilk indirilecek yük araca en son yüklenir ve ekstra hasar, kayıp ya da karışıklık riski minimize edilmiş olur. Teslimatlar ise mutlaka isim, soyisim, imza ve kaşe karşılığı yapılır. Teslim tarihi irsaliye üzerinde özellikle belirtilir. Teslimat bilgileri ise müşterilerimizle düzenli olarak paylaşılır. Tüm bu detaylar bir araya geldiğinde ise ortaya sorunsuz bir Zincir Market Taşımacılığı modeli çıkar. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız; ürünlerinizin zamanında raflardaki yerlerini almasını arzu ediyorsanız lütfen bizi aramakla işe başlayınız. Bizleri Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz.

 

Fiyatlandırma Detayları

Tüm fiyatlarımızı, fiyatlandırma detaylarımızı görmek ve çalışma prensiplerimizi okumak için lütfen aşağıdaki kutucukları tıklayınız. Fiyatlandırma Detayları

Fiyatlandırma Detayları

Yardım mı Gerekli?

Lütfen aşağıdaki e-posta adresimiz üzerinden bize yazın. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Ya da hiç beklemeden bizi telefonla arayın.

info@ccslojistik.com.tr0 (541) 887 75 75

Yeni Nesil Dijital Lojistik Operatörünüz CCS ile Taşımacılık Artık Çok Kolay...